זה ה-0:0 הכי לא מאכזב שיש

ליגת העל: מאמן האדומים, אלי גוטמן שבע רצון מהתוצאה: "חסרה לנו הסיומת". לקראת חמישי: "ההתאוששות תהיה שם". שום: "שלטנו באופן מוחלט". אגייאת: "אני מרגיש מצויין כאן"

יום שני 24 אוגוסט 2009
אייל כהן
 משחק קיצבי, מעניין ומסקרן נערך באיצטדיון טדי בין בית"ר ירושלים להפועל ת"א, רק חסר הגרוש ללירה - שערים.

כוכב הערב, גומא אגייאר: "זה נהדר. הרגשתי מצויין כאן. יש לנו דיונים עם שני השחקנים וגם עם שחקנים חדשים. אנחנו חושבים קדימה, יש הרבה שחקנים צעירים שאני רוצה שידחפו את הקבוצה בעתיד".

מאמן הקבוצה, יצחק שום: "הייתי רוצה שזה יסתיים לטובתנו. הגענו להרבה מצבים, בחצי הראשון שלטנו באופן מוחלט. לא התאמנו שבועיים ימәם, לא ראיתי את השחקנים בכלל. נראה עוד הרבה יותר טוב, שיחזרו כולם.

שום גם נשאל מדוע הוא ניגש אל השופט מאיר לוי בסיום המשחק: "לקחתי את השחקנים אחורה ואמרתי לו שיפסיק לאיים עלינו לשלוף כרטיס אדום". 

בלם בית&quůt;ר ירושלים, שמעון גרשון: "שמחים לפתוח את הליגה גם מול הפועל ת"א. בזכות הקהל יכלנו לגמור את המשחק. חצי ראשון היינו צריכים לסיים את זה. היינו טובים יותר מהפועל, הסתיים ללא הכרעה. אנחנו שמחים לחזור. הראש שלנו כבר במשחק הבא".
<͢r/> מאמן הפועל ת"א, אלי גוטמן: "זה ה-0:0 הכי לא מאכזב שיש. שתי הקבוצות שיחקו התקפי, לא הצליחו להבקיע, אבל שתי הקבוצות רצו לנצח. היה משחק חוץ קשה בטדי. ככל שעברו הדקות שיחקנו טוב יותר, שלטנו יותר, אבל היה חסר לנו הבעיטה האחרונה".

גוטמן המשיך: "הפועל לא קבוצה עייפה. השחקנים היום השקיעו המון, שכטר, ורמוט, נאתכו וידין, כולם רצו ונראו מאוד נחושים". לקראת חמישי: "יש לנו קבוצה קשה להתמודד מולה. טפליצה סיימה בתיקו מול סלביה פראג. שם אני רואה את ההתאוששות שחסרה לנו".

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק