בכורה מוצלחת למכבי ודרוקר

27 נק' של אנדרסון ו-20 של איידסון הובילו את מכבי ת"א לניצחון 79-107 על גלבוע/גליל במשחק אימון, אותו ניהל שרון דרוקר

יום שלישי 08 ספטמבר 2009
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב פתחה הערב (שלישי) את העונה שלה עם משחק אימון נגד גלבוע/גליל, באולם מטרווסט ברעננה. את המשחק ניהלו שני עוזרי המאמנים, שרון דרוקר מצד אחד וליאור ליובין מצד שני.

בלי פיני גרשון, ללא שחקני הנבחרת ומצ'איי לאמפה המשחק עם נבחרת פולין, חברו לשחקנים הבכירים של מכבי, פישר, איידסון, שארפ, אנדרסון, וויזניבסקי, לאזמה ופרקינס, אנטון שוטבין ושחקני הנוער שון לבנובסקי, מיכאל זלמנוביץ' ותמיר שמחוני. דיויד בלות'נטאל הפצוע לא שәחק. 

על אף הסגל החסר, הצהובים לא התקשו כלל בדרך לתבוסה שהנחילו לחניכיו של עודד קטש, כאשר אחרי רבע ראשון צמוד שהסתיים בתוצאה 22:30, פתחה מכבי פער קטן ברבע השני וירדה להפסקת המחצית ביתרון דו ספרתי 43:53. המחצית השניה היתה שייכת גארבג' טיים ארוך, כשהרבע השלישי הסתיים ב- 60-79, ובסיום, כאמור, 79:107 צהוב.

שרון דרוקר אמר בסיום: "עשינו התאמות וחיפשנו לשפר את הלכידות בין השחקנים. זו היתה פעם ראשונה שהחמישייה משחקת ביחד והיה לחץ של משחק אימון. יש כמובן טעויות ודברים לתקן, נראה את קלטת המשחק ונעבוד עליהם. בסך הכל כולנו מרוצים מהמשחק, השחקנים שיחקו טוב, הורדנו חלודה. מה שרצינו לעשות, השגנו הערב".

קלעו למכבי ת"א: אנדרסון 27, איידסון 20, פישר 16, וויזנייבסקי 10, לאזמה 9Ȭ פרקינס 8, שוטבין 8, שארפ 5, לבנובסקי 4. לגליל: פארגו 18, סוואן 17, דוואל 12, רנדל 11, מוסקוביץ 10, שגב 6, יבזורי 3. גורדון שיחק ולא קלע.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק