2

קולאוטי אמור לחזור לנבחרת

בשבוע הבא יוזמן על-ידי דרור קשטן הסגל למשחקים נגד מולדובה ושӕויץ. רוברטו קולאוטי, חלוץ מינשנגלדבאך שאף כבש אתמול בליגת הבונדסליגה, אמור לקבל זימון על חשבונו של יניב קטן

יום ראשון 20 ספטמבר 2009
אשר גולדברג

 דרור קשטן אמור לזמן בשבוע הבא, בסיום משחקי המחזור הרביעי בליגת העל שינעל ביום שבת, את הסגל הלאומי לשני משחקי הסיום של שלב הבתים במוקדמות המונדיאל. שני משחקיה האחרונים של הנבחרת הם מול נבחרות מולדובה, ב-9 באוקטובר באצטדיון רמת-גן וӛעבור ארבעה ימים בבאזל מול נבחרת שוויץ.

קשטן בוחן מחדש את זימונו של החלוץ רוברטו קולאוטי, שנעדר משני המשחקים הקודמים נגד לטביה ולוקסמבורג. למרות הביקורת הנוקבת של קולאוטי על אי זימונו נגד המאמן, קשטן התייחס ואמר שהוא מבין את קולאוטי והדברים מראים על חשיבות הנבחרת מבחינתו. קולאוטי נמצא בכושר טוב, משחק קבוע בהרכב של בורוסיה מינשנגלדבאך אף כבש אתמול בהפסד קבוצתו להופנהיים, 4:2.


קשטן ויניב קטן. קמפיין קצר במיוחד לקפטן מכבי חיפה

מבחינת שחקנים פצועים ייבדק נושא קשר בית"ר ירושלים, אבירם ברוכיאן, הסובל מפגיעה בברכו וכאבים חזקים שמונעים רצף אימונים. קשטן מתכוון שלא להזמין את קפטן מכבי חיפה, יניב קטן, שביקש להשתחרר אחרי ההפסד ללטבۙה כדי לטפל בפציעתו בשרירי הבטן. קטן שותף למרות הפציעה בכל משחקי מכבי חיפה בליגה ובליגת האלופות ונעדר רק ממשחק הנבחרת הקשה מול לוקסמבורג, בו ניצחו חניכיו של קשטן 0:7.

על מנת להעפיל אל משחקי ההצלבה ולהשאיר סיכוי ממשי לקמפיין מוקדמות המונדיאל, על הנבחרת לנצח את מולדובה ובמקביל לתוצאת תיקו של נבחרת יוון בבית נגד לטביה. אם תסריט זה אכן יתרחש, הנבחרת ישראלית תגיע למשחק הנעילה בשוויץ כאשר היא ממוקמת במקום השני.

תגובות

טלספורט בפייסבוק