ונגר: עזבו ߐותי מריאל מדריד

מנג'ר ארסנל זועם על כך ששמו עולה שוב ושוב על-ידי נציגים של ריאל מדריד כמי שעשוי לאמן אותה בעונה הבאה: "אני בארסנל עד 2011. ריאל מדריד? אני חושב על המשחק מול האל סיטי"

יום שישי 12 מרץ 2010
מערכת TELESPORT
ביומיים האחרונים, מאז הודחה ריאל מדרۙד על-ידי ליון בליגת האלופות, מעלים רבים ספק בעניין האפשרות שמנואל פלגריני ימשיך בריאל מדריד עונה נוספת, כאשר דיי ברור שנשיא ריאל מדריד, פלורנטינו פרז, ימנה מאמן בכיר לתפקיד בסיום העונה.

באנגליה מזכירים את שמותיהם של רפא בניטז, מאמן ליברפול, ואת ארסן ונגר, מנג'ר ארסנל, כמי שעשויים לעבור בעונה הבאה לריאל מדריד. באיטליה מעריכים שפרז ינסה לצרף את  זוז'ה מוריניו, מאמן אינטר כיום.

מי שלא אוהב את הדברים הוא המנג'ר הצרפתי, ארסן ונגר, שאמר היום (שישי) לתקשורת הבריטית: "ߠמאס לי כבר מכל השמועות האלה. אני לא מוכן לשמוע יותר על כך שריאל מדריד רוצים אותי. אני מכבד את החוזים שלי, לי יש חוזה בארסנל עד קיץ 2011".

ונגר אישר כי מספר נציגים של ריאל מדריד התעניינו באפשרות להעבירו אל הברנבאו: "זה נכון שיש אנשים שקרובים לפרז ורוצים אותי במדריד. השבוע הוכח שלא הכל זה כסף ואין שום התחייבות לכך שאם אתה משקיע מאות מיליוני יורו אתה תצליח. בדבר אחד אני בטוח- פרז ישקיע גם בעונה הבאה. הוא מבין שאין טעם בהשקעה רק עונה אחת אלא שצריך לעשות זאת כמה עונות ברציפות".

ונגר סיכם: "אותי מעניין עכשיו המשחק מול האל סיטי. נכון שהאל היא לא קבוצה עם הילה כמו ריאל מדריד, אבל מה לעשות שעליה אני חושב בימים אלו".

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק