דינדאן ישחק בגמר הגביע האנגלי

על-פי חוזה ההשאלה של דינדאן מלאנס לפורטסמות', אם ישולב במשחק נוסף על פורטסמות' לשלם לקבוצה הצרפתית 3.5 מיליון יורו, אך השחקן הגיע להסדר עם לאנס וישחק בגמר הӒביע

יום שלישי 20 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
ארונה דינדאן, החלוץ שהרוויח את הפנדל שניצח לגרנט את חצי הגמר מול טוט۠האם, 0:2 לאחר ההארכה, היה מצוי בבעיה קשה עד היום- בגלל סעיף שהוכנס לחוזה בתחילת העונה הוא לא רשאי לשחק כבר תקופה וזה קורה דווקא לפני גמר הגביע האנגלי.

החלוץ הושאל מקבוצת לאנס הצרפתית לפורטסמות' של אברהם גרנט בחודש אוגוסט האחרון ושותף עד ӛה ב-21 משחקים בכל המסגרות. על-פי החוזה בין הקבוצות, כאשר דינדאן יערוך את משחקו ה-22 בפורטסמות', על המועדון האנגלי יהיה לשלם כ-3.5 מיליון יורו.

כידוע, פורטסמות', שכבר ירדה ליגה אחרי שהופחתו ממאזנה 9 נקודות, הוא המועדון הראשון בפרמייר-ליג שמגיעȠלהליך כונס נכסים ועתידו אינו ברור כלל, כאשר אין רוכש עתידי באופק. כמובן שלאור הנסיבות אין לקבוצה כל אפשרות לשלם סכום כסף בכדי לאפשר לחלוץ לשחק.

למרות הכל, בפורטסמות' ידעו לספר היום כי החלוץ מחוף השנהב הגיע להסדר עם לאנס ויוכל לשחק בӞעמד גמר הגביע הנכסף בוומבלי, מול צ'לסי הגדולה: "ארונה בדרכו חזרה עם מכתב ממועדונו, לאנס, בו לשחקן יש אישור לשחק עם הקבוצה עד סיום העונה, כולל במשחק גמר הגביע האנגלי".  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק