מייקל אסיין בצ'לסי לשנתיים נוספות

מדיעיות הארכת החוזים בצ'לסי נמשכת כאשר אתמול האריך מייקל אסיין את חוזהו בקבוצה בשנתיים נוספות ויישאר בלונדון לפחות עד 2015

שבת 05 יוני 2010
נמרוד הגפני
 בקיץ שעבר ספגה צ'לסי עונש חסר תקדים של איסור החתמת שחקנים חדשים למשך שנתיים. במועדון לא לקחו את העונש בצורה קשה מדי מפני שידעו איזה סגל פנטסטי יש להם כבר ביד. ואכן העונה הנהדרת של הכחולים שהסתיימה בדאבל אישרה את מה שרבים ידעו: מבחߙנת חומר שחקנים, צ'לסי היא הקבוצה הטובה ביותר באנגליה וללא ספק אחת משלושת הקבוצות הטובות באירופה ובעולם. גם העובדה שרוב הסגל נמצא מתחת לגיל 30 נתנה מספיק חמצן ורוגע לגבי העונש שלא השפיע כלל.

לאורך כל העונה החתימה צ'לסי שחקנים רבים על הארכת חוזۙהם. בין הכוכבים שהאריכו את חוזיהם העונה היו: ג'ון טרי, אשלי קול, פרנק למפארד, דידייה דרוגבה, סלומון קאלו, ג'ון אובי מיקל ועוד. השבוע הצטרף לרשימה המכובדת הזאת גם מייקל אסיין, שהיה אמנם חתום עד ל2013 אך האריך את חוזהו בשנתיים נוספות.

העיסקה החߓשה תשאיר את הקשר בן ה27 של צ'לסי ונבחרת גאנה במועדון ואסיין לא הסתיר את התלהבותו מהחתימה. ואמר :"אני מאושר משום שהמועדון הראה הרבה ביטחון ואמונה בי. אני מצפה כבר לחזור ולהנות מכדורגל. אני פה כדי לזכות בעוד תארים. זאת החתימה החשובה ביותר בקריירה שלי&qɵot;

אסיין לא שיחק מאז הפציעה בשריר התאומים עוד בחודש דצמבר ויחמיץ גם את הגביע העולמי אך במועדון זוכרים לאסיין את התרומה העצומה שלו בשנים האחרונות ועם ההחתמה הבהירו לקשר כי הם בונים עליו לתקופה ארוכה נוספת. קרלו אנצ'לוטי אמר על החתימה :"אӠי מאוד שמח שאסיין האריך את חוזהו. זה מבטיח לנו שהוא יישאר בורג חשוב בקבוצה לשנים רבות"

מאז שהגיע מליון ב2005, רשם מייקל אסיין 185 הופעות במדים הכחולים וכבש 22 שערים.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק