פלגריני מאשים את פרז

מאמן ריאל מדריד בעונה שעברה, מנואל פלגריני, מאשים את מדיניות הרכש של נשיא המועדון פלורנטינו פרז בחוסר ההצלחה בעונה שעברה. "החתימו את השחקנים הטובים ביותר, אבל לא את השחקנים הטובים ביותר לקבוצה"

יום שני 19 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 מנואל פלגריני, לקח על עצמו בקיץ שעבר משימה כמעט בלתי אפשרית מבחינתו. אחרי שריאל מדריד הוציאה על רכש סכום שיא של 250 מיליון יורו והנחיתה בברנבאוĠשמות כמו כריסטיאנו רונאלדו וקאקה, כל דבר חוץ מזכיה באליפות ספרד והגעה לגמר ליגת האלופות שנערך במדריד ייחשב ככישלון של המאמן הצ'ילאני.

והאמת שפלגריני עשה עבודה לא רעה בכלל. אמנם הקבוצה הודחה כרגיל כבר בשמינית גמר ליגת האלופות, אבל ריאל נתנה פיߙט לברצלונה עד המחזור האחרון והשיגה את מספר נקודות הליגה הגבוה בתולדותיה. הקיץ כצפוי, פינה פלגריני את מקומו לאלוף אירופה, ז'וז'ה מוריניו.

פלגריני, מאמין שהוא לא קיבל הזדמנות אמיתית במועדון הפאר הספרדי ושמדיניות הרכש של נשיא המועדון פלורנטינו פӨז, פגעה בסיכויי המועדון לזכות בתארים.

"הם החתימו את השחקנים בטובים ביותר, אבל לא את השחקנים הכי טובים לעמדות שהקבוצה צריכה", אמר פלגירני לעיתון בצ'ילה. "זה לא טוב שיש לך תזמורת עם עשרה גיטריסטים נהדרים ובלי אף נגן פסנתר. לריאל Ӕיו את הגיטריסטים הטובים ביותר, אבל כאשר ביקשתי מהם לנגן בפסנתר, הם לא ידעו לעשות זאת בצורה טובה".

ריאל מדריד, אמנם קנתה מכל הבא ליד בקיץ שעבר, אבל גם שיחררה שחקנים כמו ווסלי סניידר ואריאן רובן שנתנו עונות נהדרות בקבוצותיהן אינטר ובאיירן ۞ינכן וסיימו את העונה בדרבי פרטי בגמר ליגת האלופות, שבאופן סמלי נערך בברנבאו.

 "פרז מכר שחקנים שהחשבתי לחשובים בקבוצה", המשיך פלגריני. "היו לנו חילוקי דעות לגבי בניית סגל הקבוצה. לא זכינו בליגת האלופות כי לא הייתה לנו קבוצהȠשנבנתה נכון על מנת לזכות במפעל הזה".

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק