צעירה: פתיחה טובה ללוזון

ידידות: נבחרת ישראל תחת הדרכתו של גיא לוזון גברה 1:2 על נבחרת קפריסין במשחק הכנה לקראת שוודיה. מאור בוזגלו כבש את צמד השערים. לוזון: תמיד אמרתי שניצחון זה הדבר הכי חשוב ולא משנה מהי המסגרת בה הוא מושג

יום שלישי 10 אוגוסט 2010
שלמה חסיד

 לאחר אין ספור המחלוקות סביב מינויו של המאמן החדש של הנבחרת הצעירה, גיא לוזון, הצליח  דווקא במשחק הידידות הראשון להשיג ניצחון נאה על נבחרת קפריסין. זהו משחק הכנה לקראת המשימה האמיתית מול נבחרת שוודיה בספטמבר הקרוב. 

השער הראשון היה בדקה התשיעית מפנדל נהדר של מאור בוזגלו הפורח. מאור בוזגלו הגדיל את היתרון של הצעירה בדקה ה-75, ולקראת הסיום פנגיוטו הקפריסיאי צימק.

הנבחרת הצעירה: רובי לבקוביץ'; דור מלול, רמי גרשון, דין מורי, רחמים צ'קול; חסן אבו זייד, ניר ביטון, לירוי צעירי, מוחמד גאדיר; מאור בוזגלו, ויקטור מרעי.

בסיום אמר המאמן גיא לוזון לאתר ההתאחדות לכדורגל: "אנחנו שמחים מאד על הניצחון. תמיד אמרתי שניצחון זה הדבר הכי חשוӑ ולא משנה מהי המסגרת בה הוא מושג, בוודאי כשמדובר במשחק שבו אנו מייצגים את המדינה".

"השחקנים עשו את המקסימום לאחר שלמדנו חומר רב באימונים האחרונים, והם יישמו את חלקו", הוסיף לוזון, "יש מה לשפר, אבל היו הרבה דברים טובים מאד. היה ߠהדר לראות ש-7-8 שחקנים מהשנתון הצעיר יותר שיחקו והוכיחו שיש על מי לסמוך בעתיד".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק