שבחון: אסור לבוא לבלומפילד יהירים

בהפועל תל אביב היו נרגשים מאוד לאחר הניצחון באוסטריה ߐך כולם יודעים כי נותר עוד משחק אחד אותו צריך לעבור בשלום כדי לחגוג העפלה היסטורית לליגת האלופות. גוטמן: כל הקבוצה עבדה וידעה לשחק כדורגל חכם

יום חמישי 19 אוגוסט 2010
מערכת TELESPORT
 הפועל תל אביב עשתה צעד ענק לעבר העפלה לשלב הבתים של ליגת האלופות, בזעות הניצחון 2:3 בחוץ על רד בול זלצבורג,  והרוחות בקבוצה היו בהתאם. כל אנשי הפועל תל אביב, מהבעלים עד לאחרון האוהדים, התמוגגו מאושר לאחר הניצחון אך חלקם גם הרגיעו והזכירו לכולם שיש עוד גומלין ביום שלישי.

המאמן, אלי גוטמן, נשאל על המשחק ואמר : "יצאנו למשחק חוץ קשה, וגולת הכותרת היא שחזרנו הביתה מרוצים. עכשיו אנחנו צריכים לבוא צנועים ולהיות מרӕכזים במשך 90 דקות. היה משחק ששילב מתפרצות, וכשאפשר היה להניע את הכדור עשינו את זה ושלטנו בקצב המשחק. באנו עם תכנית משחק, וידענו שאנחנו לוקחים סיכון כשאנחנו משחקים עם שני חלוצים, איתי שכטרȦnbsp; ובן סהר, וידענו לאן זה יכול להוביל אותנו. כל הקבוצה עבדה וידעה לשחק כדורגל חכם, עם התקפות מתפרצות. אין הפתעות, תכנית המשחק עבדה"

אחד מהמצטיינים במגרש, גיל ורמוט, אמר בסיום :"זו שמחה גדולה, אנחנו מרוצים מאוۓ. היה קשה, אבל תמיד כשמבקיעים מוקדם המשחק משתנה. המשחק התחיל כמו שרצינו, וכמובן שכשנותנים לנו את השטחים אנחנו יודעים להיות מסוכנים, והפעם שכטר היה במיטבו אז הכל הלך חלק. גוטמן נכנס והרגיע אותנו. עברנו חצי דרך, ואנחנו צריכים לסיים את העבודה בבלומפילד. לא נגיע שאננים כי בכדורגל הכל אפשרי"

גם יוסי שבחון נשאר רגוע לקראת הגומלין : "אסור לבוא לבלומפילד יהירים מדיי. אנחנו קרובים למקום שאף פעם לא היינו בו. צריכים להיות מרוכזים עוד 90 דקות כדי להגיע לזה. אני סומך על אלי והצווߪ כדי שיכינו אותנו. אני רוצה לחלום על ארסנל ומנצסטר, אבל עוד לא. נצטרך לשמור על מה שעשינו"

מנגד קיבלו באלופה האוסטרית את ההפסד בתחושות רעות. מאמן זלצבורג, הוב סטיבנס, אמר בסיום :"במחצית השניה הכתבנו את המשחק כמו שרציӠו, ובכל זאת התוצאה היתה כפי שהיתה. אחרי המשחק הזה הסיכויים שלנו לעלות נפלו, אני מעריך אותם בכ-30 אחוזים. עשינו המון טעויות. אחרי המשחק מול מכבי חיפה בשנה שעברה ידענו שאנחנו נצטרך להיות במאה אחוז יכולת מול הפועל, אבל לא הצלחנו לעשות את זה. היינו יותר ߘובים מאשר במשחק מול מכבי חיפה בשנה שעברה אבל זה לא היה מספיק"

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק