6

שיש זומן. ניסיון להכשיר את זהבי ושכטר

לואיס פרננדס נפגש היום עם גיא לוזון ואחרי התייעצות בין השניים, הוקפץ גל שיש מהפועל ת"א לנבחרת הבוגרת. איתי שכטר וערן זהבי יעבור תוכנית אימונים אישית על מנת להכשירם למשחקים מול מלטה וגיאורגיה

יום שלישי 31 אוגוסט 2010
אסף בילגורי
 קמפיין מוקדמות יורו 2012 כבר בפתח ונבחרת ישראל המתחדשת של לואיס פרננדס, ממשיכה בהכנותיה לקראת צמד המשחקים מול מלטה וגיאורגۙה בסוף השבוע ובשבוע הבא.

בנבחרת מודאגים ממצבם הרפואי של צמד שחקני הפועל ת"א - איתי שכטר וערן זהבי. על פי בקשתו של פרננדס, השניים עברו צילומי אולטרא - סאונד, בהם לא התגלו ממצאים חריגים.  השניים הגיעו לאחר מכן לפגישה עם הצוות המקצועי,̠עברו טיפולים פיזיותרפיים ונבנתה להם תוכנית אימונים אישית על מנת להכשירם למשחקים מול מלטה וגיאורגיה.

בתוך כך, נפגש היום לואיס פרננדס עם מאמן הצעירה גיא לוזון ולאחר שיחה בין השניים זומן גל שיש מהפועל ת"א לנבחרת הבוגרת. פרננדס, החליט לעבות את עמדת המגן השמאלי, בה יכולים לשחק רק דדי בן דיין ויואב זיו.

בנבחרת ממתינים לליגיונרים, שצפויים להגיע למחנה הנבחרת עד מחר. דודו אוואט, ייצא לישראל אחרי משחק קבוצתו הערב מול ריאל מדריד במסגרת מחזור הפתיחה של הליגה הספרדית. גם יוסי בניון מӦ'לסי צפוי להגיע מחר, אחרי שלא שותף במשחק קבוצתו מול סטוק.

תגובות

טלספורט בפייסבוק