2

מהלכיו של גולדהאר לגיטימיים

בלעדי: לוני הרציקוביץ', הבעלים לשעבר של קבוצ۪ מכבי תל-אביב בכדורגל, שובר שתיקה בראיון ל-telesport לקראת השנה החדשה: "אני לא שותף לביקורות על מיץ' גולדהאר. אני עוקב אחרי מכבי ומאחל לאבי נמני בהצלחה"

יום שישי 03 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 הבעלים של מכבי תל-אביב לשעבר, לוני הרציקוביץ', דיבר היום לראשונה עם telesport מאז שעזב את הצהובים ודיבר על המהפכה שעברה הקבוצה בשנים האחרונות. כידוע, לוני הרציקוביץ' מכר את קבוצת מכבי תל-אביב בשנת 2007 לידי הקנדי, אלכס שניידר, אחרי שהחזיק בקבוצה למעלה מעשור. מאז הספיקה הקבוצה לעבור ידיים נוספות והגיע אל קנדי אחר, מיץ' גולדהאר, בעליה של מכבי ת"א כיום.

לראשונה מאז מכר הרציקוביץ' את הקבוצה̠בדצמבר לפני כמעט 3 שנים, אמר הבעלים לשעבר: "אני מחזיק למכבי תל-אביב אצבעות, נשארתי אוהד של הקבוצה. כמובן שאני מאחל לאבי נמני בהצלחה, גם למיץ' גולדהאר. לפי דעתי, למכבי ת"א יש סיכוי טוב להתמודד השנה בצמרת ואף לזכות בתארים. נבנה שםĠתלכיד יפה מאוד, כמובן שאני עוקב. אני צהוב, נכון שמכרתי את מכבי אבל היא נשארה חלק ממני".

מה אתה אומר על הביקורות על גולדהאר לאור הסכומים שהשקיע הקיץ?

"גולדהאר היה שנה  במכבי ת"א, למד את הקӑוצה והחליט להשקיע את הסכומים האלה. אני חושב שמדובר במהלכים לגיטימיים שלו, כך הוא רוצה להביא את התארים למכבי. אני לא שותף לביקורות האלה, להיפך. אם מגיע בן אדם לתרום - צריך לחבק אותו".

מה דעתך על הקהל של מכבי ת"א? האם הם יזכו Ӝנחת השנה?

"יש למכבי תל-אביב אוהדים נפלאים. אני חושב שזה קהל של אליפויות, קהל של הישגים. מגיע להם ואני מאחל להם מכל הלב שתהיה להם שנה טובה, ברמה האישית והקבוצתית".

מה אתה עושה בימים אלה? לא שמענו ממך זמן̠רב

"אני עוסק בעניינים שלי. טוב לי איפה שאני נמצא, היו לי את השנים שלי במכבי ונהנתי בהן. המשכתי הלאה ואני שמח שמכבי ת"א זה מועדון כל-כך גדול ומכובד, כך שהיה למי להעביר את הקבוצה והמועדון ממשיך ללכת קדימה ונמצא בצמרת. וטוב שכߚ".

תגובות

טלספורט בפייסבוק