הדרבי יחכה: מכבי תא מול אשדוד

הגרלת חצי גמר גביע המדינה בכדורסל: הדרבי לו כולם חיכו ייאלץ לחכות, לאחר שמכבי תל-אביב הוגרלה לשחק מול מכבי אשדוד והפועל תל-אביב תפגוש את ברק נתניה. המשחקים ב-7.2 בהיכל "נוקיה"

יום רביעי 12 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

בנוכחות המאמנים והקפטנים של ארבעת המועדונים שהגיעו עד מעמד חצי הגמר, מכבי תל-אביב, ברק נתניה, מכבי אשדוד והפועל תל-אביב, נקבע כי הדרבי הגדול של תל-אביב ייאלץ להמתין. 

יכול מאוד להיות שזה יקרה במשחק הגמר שלושה ימים מאוחר יותר, אבל בהגרלת חצי גמר גביע המדינה נקבע כי  מחזיקת גביע המדינה, מכבי תל-אביב תפגוש את העולה החדשה וההפתעה הנעימה של הליגה, מכבי אשדוד, ומוליכת הליגה הלאומית, הפועל תל-אביב, תפגו۩ את ברק נתניה.

משחקי חצי גמר גביע המדינה יערכו ב-7.2.2011 בהיכל "נוקיה", והגמר ביום חמישי של אותו שבוע, ב-10.2. מכירת הכרטיסים צפויה להיפתח כבר בימים הקרובים.

כזכור, הפועל תל-אביב, קבוצת האוהדים מהליגה הלאומית, הגיעה עד למשחקים ב"היכל נוקיה" בזכות שני ניצחונות על קבוצות ליגת העל - תחילה מול הפועל חולון וברבע הגמר מול מכבי חיפה, במשחק שהסתיים לאחר הארכה. מכבי אשדוד הדיחה ברבע הגמר את האלופה הפועל גליל/גלבוע, ברק נתניה הדהימה את הפועל ירושלים ב"מלӗה" ומכבי ת"א דרסה את עירוני אשקלון.

תגובות

4

טלספורט בפייסבוק