2

גמר האח הגדול - בזמן משחק הנבחרת

לידיעת לואיס פרננדס וראשי ההתאחדות לכדורגל: ב"קשת" החליטו לערוך את גמר התוכנית הפופולארית במוצאי שבת 26 במרץ, בדיוק בערב בו תארח הנבחרת משחק מכריע בקמפיין מול לטביה

שבת 26 פברואר 2011
שלמה חסיד
 גמר ה"אח הגדול" יערך בעוד חודש ב-26 במרץ - בדיוק בתאריך שבו תארח הנבחרת את המשחק המכריע בקמפיין קדם אליפות אירופה, משחק מול לטביה, שיקבע את המשך דרכה של ישראל בקמפיין.

זכיינית ערוץ 2 "קשת" המפעילה את התוߛנית הפופולארית החליטה לקיים את הגמר דווקא במקביל למשחק הנבחרת - דבר שעלול לפגוע בכמות הקהל שיגיע לאיצטדיון בלומפילד לעודד את הנבחרת ואף בכמות הצופים שיצפו במשחק בטלויזיה, בערוץ 10.

יתכן כי מצבה הלא טוב של הנבחרת בקמפיין גרם להחלטה לקיים את הגӞר דווקא ביום שבו משחקת הנבחרת. במוצאי שבת הודיע מנחה התוכנית ארז טל כי הגמר ייערך ביום האמור, כאמור מול משחק הנבחרת.

התוכנית לערוך את הגמר בתאריך 24 למרץ, לא יכלה לצאת את הפועל, מאחר שבאותו ערב יערך אירוע ספורט נוסף, אך מעניין יותר- המשחۧ השני בהצלבה ביורוליג - משחק של קבוצת הכדורסל מכבי תל אביב, משחק חוץ שירתק ודאי חובבי ספורט רבים.

בכל מקרה, מדובר בתעודת עניות עבור הכדורגל הישראלי ומכה לא פשוטה לערוץ 10 שאמור לשדר את המשחק.

משחק הנבחרת צפוי להתחיל ב-20:00 או ב-Ȳ1:00, כאשר הגמר של האח הגדול אמור להתחיל בשעה 21:00. על פי הערכות גמר האח הגדול צפוי להיות משדר הטלביזיה הנצפה ביותר בשנת 2011.

צילום: אתר MAKO

תגובות

טלספורט בפייסבוק