פאר שוב קרובה למקום העשירי בעולם

שחר פאר ניצחה הלילה 1:6 ו-3:6 את סופיה ארבידסון משבדיה בסיבוב השני של טורניר החימר הירוק בצ'ארלסטון. ניצחון נוסף על יוליה גורג'אס מגרמניה יקפיץ אותה למקום העשירי בעולם, אלא אם כן מריון ברטולי תגיע לגמר

יום רביעי 06 אפריל 2011
אסף בילגורי

 שחר פאר לא מרימה ידיים. הטניסאית הישראלית פתחה מצוין את השתתפותה בטורניר החימר הירוק בצ'ארלסטון כשניצחה 1:6 ו-3:6 את סופיה ארבידסון משבדיה (84) בסיבוב השני.

 פאר שמדורגת 5 בטורניר , לא שיחקה בסיבוב הראשון, ותשחק בשמינית הגמר (סיבוב שלישי) מול יוליה גורג'אס מגרמניה (35 בעולם). אם פאר תנצח את גוג'אס היא עשויה לחלוף על פני סרינה וויליאמס ולעלות לראשונה למקום העשירי בעולם. אולי.

למה אולי? לפאר 3030 נקודות ולוויליאמס 3035. פאר אמנם צברה 60 נקודות מהניצחון, אך אלו לא יחשבו למאזן הכללי שלה, מאחר שלכל שחקנית נלקחים בחשבון רק 16 הטורנירים הטובים ביותר שלה השנה וטורניר דוחא בו צברה פאר 60 נקודות, הוא הטורניר ה-16 בטיבו של שחר.

זאת ועוד, אם פאר תנצח את גורג'אס בשߞינית הגמר, היא תצבור אומנם  120 נקודות, אך  מריון ברטולי עוד עשויה לחלוף על פני פאר, אם הישראלית תפסיד בשלב מאוחר יותר. אם ברטולי תעפיל לגמר היא תעבור כמעט בוודאות את פאר.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק