הלייקרס רוצה לחזור לנצח

המלצת NBA WINNER: אחרי שהפסידה פעמיים ברציפות,Ƞלראשונה מאז פגרת האול סטאר, הלייקרס רוצה לחזור לנצח מול גולדן סטייט, אותה ניצחה בכל 12 המשחקים האחרונים ביניהם. דיוויד לי מהווריורס רשם אתמול שיא עונתי של 20 ריב' בניצחון על פורטלנד

יום רביעי 06 אפריל 2011
שלמה חסיד
הלוס אנג'לס לייקרס רוצה לרשום הלילה ניצחון 13 ברציפות על גולדן סטיߙט. ביום ראשון הפסידה הקבוצה לדנבר 90-95 - לראשונה מאז פגרת האול סטאר, וביום שלישי הפסידה הקבוצה ליוטה 85-86 - ועכשיו היא רוצה לחזור לנצח, בניסיון להשיג בכל זאת את המקום הראשון במערב עוד לפני סוף הליגה הרגילה.

לאמאר אודום אמר ۢל ההפסד ליוטה, שכבר סיימה את העונה ולא תהיה בפלייאוף: "זה היה המשחק הכי גרוע שלנו העונה. לא היינו ראויים לניצחון כי כלום לא תיפקד. אני מאוד מקווה שלא יתברר שזה המשחק שעלה לנו באליפות נוספת. צריך להתעשת עכשיו".

הלייקרס צריכה לנצח בכלĠחמשת המשחקים הנותרים כדי להשיג 60 ניצחונות בליגה הסדירה. הסטטיסטיקה מלמדת שבכל פעם שהקבוצה השיגה את המספר הזה תחת המאמן פיל ג'קסון - היא גם זכתה באליפות הליגה באותה עונה.

פאו גאסול שמעולם לא הפסיד לגולדן סטייט מאז שהצטרף ללייӧרס אמר: "אנחנו ממש במאני טיים עכשיו, ואני מקווה שנגיע לכל משחק ביכולת הכי טובה שלנו כי עכשיו כבר אי אפשר לתקן יותר". 

דיוויד לי, הפאוואר פורוורד של הווריורס, קלע 29 נק' ורשם שיא עונתי של 20 ריב' במשחק הניצחון אתמול על פורטלנד 8ķ-108. מונטה אליס קלע 30 נק' וסטפון קורי הוסיף 28. המאמן קיית סמארת אמר: "הלחץ הלילה הוא על הלייקרס. יש לנו צעירים מבטיחים ונקווה להפתיע".

משחק מספר 54:  גולדן סטייט ווריירס (8+) - לוס אנג̧לס לייקרס, ההימור: 1

תמונה: getty images

תגובות

טלספורט בפייסבוק