ביהד השיב לביתר את הנקודה

בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל התקיים העירעור שבית"ר י-ם הגישה ובו נקבע כי תוחזר הנקודה שהופחתה לקבוצה, אך נוסף עונש על תנאי לעונה הבאה על הפחתת 2 נק'

יום רביעי 06 אפריל 2011
שלמה חסיד

בית הדין המשמעתי של ההתאחדەת לכדורגל דן היום (רביעי) בעירעור שהגישה בית"ר ירושלים והחזיר לקבוצה לאחר הדיון את הנקודה שהופחתה.

בית הדין למעשה החזיר את הנקודה שהופחתה אך השאיר את עונש הפחתת 2 הנקודות על תנאי בעונה הנוכחית ואף את קנס 60 אלף השקלים. בנוסף, ביה"ד הוסיӣ לקבוצה עונש של הפחתת 2 נקודות על תנאי בעונה הבאה.

דייני בית הדין אמרו: "הערעור שלנו מחולק לשניים, בנוגע להפועל ר"ג האלמנט הגזעני בוטל כיוון שהצגנו דיסק ובו לא נשמע השיר המתואר על טועמה. בנוגע לחלק השני צריך להטיל עונש ߐחר כי מה שקורה בבית"ר ירושלים הוא מדהים והענישה היתה במקרה הזה לא נכונה".

איציק קורנפיין, יו"ר הקבוצה, שנכח בדיון אמר: "נענשנו כבר רבות והחלטנו להילחם בתופעה. זו מלחמה אמיתית לא רק בשביל בית הדין כי זאת תופעה פסולה, אבל אנחנו מרגישים שאנחנו הולכים לקרב בלי כלי נשק. אני כיו"ר המועדון מודה שאנחנו לא זוכים לסיוע, אנחנו נלחמים לבד.

"גם פרקליטות מחוז י-ם לא עוזרת לנו ואנחנו לא מקבלים סיוע מההתאחדות. אנחנו רוצים שיתוף פעולה מכולם. אנחנו יודעים כי לנӕ יש בעיה, אנחנו מקבלים איומים חריפים אבל רק שתדעו שיש אווירה של שינו בבית"ר. אני פונה לבית הדין שיהיה יותר יצירתי".

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק