המלצת WINNER ליום חמישי

כמדי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על משחק הגמר סל לנשים: אחרי שלא שכנעו במשחק הראשון, בנות אליצור רמלה יוצאות למשחק חוץ מול מכבי אשדוד בניסיון לעלות ליתרון 0:2 בסדרת ۔גמר

יום חמישי 07 אפריל 2011
שלמה חסיד

 לא רבים האמינו שבנות מכבי א۩דוד מסוגלות לנצח את אליצור רמלה, אבל הבנות של עדני דגן סחטו משחק צמוד במשחק הראשון ברמלה ונכנעו רק בשלוש הדקות האחרונות. הערב הן יארחו את רמלה במשחק מספר 2 של גמר הפלייאוף לליגת העל לנשים, על מנת להשוות את הסדרה ל- 1:1.

לירן בוכריץ, השחקߠית המצטיינת של אשדוד אמרה: "אנחנו בטח לא רוצות להיפרד הלילה מהאוהדים הנפלאים שלנו, ולכן אנחנו צריכים לנצח את רמלה. לא יהיה פשוט, מול אחת הקבוצות הטובות באירופה, אבל כאן בבית שלנו זה אפשרי".

טנישה רייט שקלעה את סל הניצחון של רמלה במשחק הרߐשון אמרה: "היינו ממש גרועות במשחק הראשון, אבל קורה שיש נפילות מתח. מה שחשוב הערב זה להביא את הניצחון וביום א' לקחת אליפות לעייני האוהדים הנפלאים שלנו שכבר מחכים לזה".

במשחק הראשון שיחקה אשדוד מצוין. היא הובילה בשלב מסוים ברבע השלישי ב-12 נקודות יתרון. מאמן הקבוצה, עדני דגן, אמר: "זה לא שרמלה ניצחה, אנחנו נתנו לה לנצח".

משחק מספר 59: מכבי אשדוד (5+) - אליצור רמלה. ההימור: 2

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק