ימי מייקל ג'ורדן יחזרו לשיקגו?

המלצת WINNER NBA: עם 16 ניצחונות מ-18 במשחקים האחרונים, ואפשרות ריאלית לסיים במקום הראשון במזרח, שיקגו תארח הלילה את בוסטון הדולקת בעקבותיה לקרב גדול. "יהיה גן חיות במגרש", התנבא כוכב שיקגו יואקךם נואה. דרק רוז משיקגו מועמד ל-MVP של העונה

יום חמישי 07 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

כוכב שיקגו בולס יואקים נואה אמר כי במשחק הערב בו תארח קבוצתו את בוסטון סלטיקס "יהיה גן חיות ביציעים", והתכוון לחשמל שיהיה באוויר בין שתי הקבוצות הרוצות לסיים במקום הראשון במזרח.

שיקגו עם 16 ניצחונוӪ מ-18 המשחקים האחרונים, קרובים מתמיד לחזור לימים הנרגשים של מייקל ג'ורדן, אי שם לפני למעלה מעשר שנים. אם הבולס ינצחו הלילה את בוסטון הם יפתחו הפרש של ארבעה משחקים בפסגה, ולא נראה שמישהו יוכל לעצור אותם עד לסוף העונה הרגילה באמצע השבוע הבא.

לבל דנג מהבולס אמר: "המקום הראשון נותן הרגשה נפלאה, מעבר ליתרון הביתיות. אם נסיים במקום הראשון זה בעצם אומר שעשינו עונה נפלאה, ושאנחנו יכולים לדבר חזק גם בפלייאוף. אני מאמין שנעוף בהיכל הלילה, ועם הקהל המטריף שלנו אנחנו נרשום ניצחון שיי۪ן לנו מקדמה ענקית לקראת ההמשך".

מי ששואף לתואר ה-MVP של העונה הוא כוכב שיקגו דרק רוז, עם ממוצע עונתי של 24.7 נק' למשחק. "התואר נותן משהו ברמה האישית, אבל הכי חשוב שהקבוצה תצליח", אמר רוז. "עם היד על הלב, זה בכלۜ לא מעסיק אותי אם איבחר או לא, הדבר החשוב הוא שנגיע מוכנים למאני טיים ונסיים את העונה הזו בצורה הכי טובה שאפשר - כי זה מה שיזכרו לנו בסופו של דבר".

שיקגו בולס - בוסטון סלטיקס (4+). ההימור: 1

למשחק זה̠ניתן להמר גם באמצע הלילה בליין שישי שבת

צילום: GETTYIMAGES
.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק