8 המלצות WINNER לשבת

כמדי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER, והבוקר אנו ממליצים על שמונה משחקים מליגת העל, הליגה הספרדית והליגה הגרמנית

שבת 09 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
ות של אשדוד לא ממש עוזרת לה בזמן האחרון. הקבוצה לא ניצחה באצט' הי"א בחמשת המשחקים האחרונים שלה במהלכם היא הפסידה בשלושה משחקים לבני יהודה, מכבי חיפה ולמכבי פ"ת. חיפה מהצד השני הפסידה במשחק החוץ האחרון שלה 1:0 לבית'ר ירושלים בטדי (איכשהו), זאת אחרי שלושה ניצחונות ליגה רצופים בחוץ על הפועל ב'ש, מכבי תל-אביב וגם על קרית שמונה. הולך להיות משחק מעניין מאוד, שתי הקבוצות נלחמות על נקודות אך גם כאן לדעתי, כמו במשחק הקודם, שתיהן ילחמו על שלוש, כל אחת ߪקבל נקודה.

ליגה ספרדית:

משחק מס. 62 - אתלטיק בילבאו - ריאל מדריד - 2 (יחס 1.60)

בילבאו מדורגת במקום החמישי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי1:3  מול אלמריה בחוץ, זאת אחרי שהפסידה בבית 1:0 מול̠ויאריאל. בילבאו תארח היום את ריאל מדריד שחייבת להשיג היום שלוש נק' כשהיא רחוקה שמונה נקודות מברצלונה ואם זה ימשך כך, האליפות תיסגר הרבה לפני סיום העונה. ריאל הביסה במשחקה האחרון 0:4 את טוטנהאם במסגרת ליגת האלופות, אך היא איבדה נקודות חשובות מאודĠבליגה בהפסד 1:0 במשחק הבית מול ספורטינג גיחון. בילבאו תשחק היום ללא קויקילי קאמפו, כאשר ריאל מדריד תשחק ללא חדיירה, בנזמה, פדרו לאון וגאגו. בכל זאת אני מאמין שריאל מדריד תיקח את עצמה בידיים ותנצח את משחק החוץ הזה.

משחק מס. 83 - מאיורקה - סביליה - X (יחס 2.85)

מאיורקה מדורגת במקום העשירי בטבלה, היא הפסידה במחזור האחרון 2:1 מול דפורטיבו בחוץ, זאת אחרי0:1  על סראגוסה מחזור אחד לפני כן. היא תארח היום את סביליה שמדרוגת במקום השישי בטבלה, סביליה נאבקת עוד על המקום̠הרביעי שיוביל אותה בתום העונה לליגת האלופות. סביליה ניצחה בשני המשחקים האחרונים שלה 1:3 את סראגוסה ו-0:1 בולנסיה. מאיורקה היתה אחת מקבוצות הבית הטובות בעונה שעברה, אבל העונה נחלשה. היא הפסידה בשלושה משחקים במהלך חמשת משחקי הבית האחרונים שלה, לזכותה יӐמר שהיא הפסידה גם לברצלונה וולנסיה. סביליה מהצד השני ניצחה במשחק החוץ האחרון שלה, 0:1 בולנסיה, זאת אחרי תיקו מול אתלטיקו מדריד והפסד בבילבאו. מאיורקה תשחק ללא פייר וובו המושעה כשסביליה תחסר את קאנוטה המושעה. יהיה משחק צמוד לדעתי, אני מסמן כאן X עם גיߑוי קל ל-2.

גרמניה:

 משחק מס. 36 - נירנברג - ביירן מינכן - X (יחס 3.35)

ביירן מינכן במקום השלישי בטבלה במרחק של 7 נק' מהמקום השני ו-14 נק' מהמקום הראשון. קשה לה ולכולם להאמין שהיא עוד יכולה להאבק על האליפות העונה, אך המקום השני הוא תמיד עדיף על המקום השלישי, מה עוד שהיא בעצמה טרם הבטיחה השתתפות בליגת האלופות בעונה הבאה, כאשר המרחק בינה לבין המקום החמישי עומד על שש נק' בלבד. 

ביירן ניצחה במחזור האחרון את גלאדבך 0ĺ1 והיא בסך הכל אחרי שלושה ניצחונות במהלך ארבעת המחזורים האחרונים.

 ביירן תצא למשחק חוץ היום מול נירנברג, שהפסידה בשני המחזורים האחרונים, 1:0 בקלן ו-3:1 בבית מול ורדר ברמן. נירנברג לא סיימה בתיקו בבית במהלך 17 משחקים רצופים. היא ניצחה בביӪ בחמישה משחקים מתוך השבעה האחרונים, ביירן מינכן השיגה בחוץ חמישה ניצחונות בשבעה משחקים. יהיה משחק מעניין, כל תוצאה כאן אפשרית ואני ממש לא חושב שביירן עדיפה על נירנברג ביחס של 1.40. אני יותר פוזל לכיוון התיקו עם יתרון מפתיע של נירנברג. אני מסמן כאן X.

̊

 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק