מכבי הביסה. סופו נפצע

ליגת לוטו: למרות שהקהל לא הגיע לשפלה בעקבות מטח הטילים, מכבי ת"א פירקה 78:107 את מכבי אשדוד. מצ'באן הצטיין עם 25 נק'. שחוӨציאניטיס נפצע ויצא. דייויד בלאט: "אנחנו נותנים הכל בכל משחק"

שבת 09 אפריל 2011
שלמה חסיד

באיגוד הכדורסל החליטו לקיים את משחק הכדורסל הערב (מוצ"ש) גם בזמן שהטילים נוחתים בכל הדרום. החלטה תמוהה, אבל את מכבי תל אביב לא עניין כל כך אם יש קהל או אין קהל והיא ניצחה בקלות 78:107 את מכבי אשדוד המקומית. 

ۓיוויד בלאט אמר בסיום המשחק: "ניצחנו אותם ב-30 הפרש וזאת קבוצה טובה שעושה צרות לקבוצות אחרות. רצינו לשמור אותם מתחת ל-70 נקודות. מהרגע שהתעוררנו אז התחלנו לשמור ולשחק יותר טוב. אנחנו יודעים שרק הכישרון לא יספיק. חייבים להיות ממושמעים ומדויקיםĦquot;.

"הליגה שלנו טובה ויש קבוצות טובות שביום נתון יכולות לעשות לנו חיים קשים", הוסיף מאמן הצהובים. "יש פה הרבה כישרון ומאמנים טובים. הסגנון שונה וזה הבעיה שלנו. יש לנו את היכולת להשתמש בזה ולבוא בפיק לזמן הנכון. אנחנו לא ניתן לאף אחד לבוא ולדרוס אותנו בקלות. אנחנו ניתן את הכול ונשתדל להיות הכי טובים שאפשר".

הבשורה הפחות טובה, היא פציעתו של סופוקליס שחורציאניטיס ברבע האחרון בברך ונאלץ לרדת מהמגרש. מי שהצטיין היה דווקא מילאן מצ'באן שבמכבי שאיפה הוא התחבא עם 25 נק', במאӔ אחוזים מהשדה. בהחלט משחק לפנתיאון.

ג'רמי פארגו הוסיף 16 נק' למכבי. ברבע האחרון למכבי היה בריחה דיי מהירה למרות הפציעה של סופו ואשדוד נראתה בעיקר חסרת אונים מול כך. מכבי חזרה עם ניצחון, באשדוד יצטרכו כנראה לעשות חושבים מהר ולהתרומם מההפסד. 

קלעו למכבי ת"א: מצ'באן 25 (10 מ-10 מהשדה), פארגו 16, שחורציאניטיס 15, בורשטיין 13, אידסון 11, אליהו 10, בלו 8, הנדריקס 7, פניני 2. לאשדוד: דאנקן 20, טפירו 14, קארטר 12, גורדון ומרטין 8 כל אחד, לפאייט וברקוביץ' 7 כל אחד, איתן 2.

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי ת"א.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק