הלייקרס רוצה לבלום ההידרדרות

המלצת WINNER NBA: אלופת השנתיים האחרונות תנסה למנוע הפסד חמישי ברציפות, לראשונה מזה ארבע שניߝ, כשתארח את אוקלהומה, שניצחה ב-14 מ-17 משחקיה האחרונים

יום ראשון 10 אפריל 2011
שלמה חסיד
רק בשבוע שעבר היה ללוס אנג'לס לייקרס סיכוי טוב לתפוס את המקום הראשון במערב, אבל עכשיו אפילו המיקום בשלישיה הראשונה לא בטוח. הלילה תנסה אלופת השנתיים האחרונות למנוע הפסד חמישי ברציפות, לראשונה מזה ארבע שנים, כשתארח את אוקלהומה.

כרגע הלייקרס, שבמקום השני, במרחק משחק אחד מדאלאס שבמקום השלישי, ושני משחקים מאוקלומה שבמקום הרביעי, כשנותרӕ שלושה משחקים עד לסיום העונה הרגילה. כעת הלייקרס במשבר התקפי, כאשר בארבעת המשחקים האחרונים היא קלעה בממוצע 87 נק' בלבד.

פיל ג'קסון, מאמן הלייקרס אמר: "אני כועס על השחקנים שלי כי הם פשוט לא עובדים קשה על המגרש. ככה בטח שלא ניקߗ את האליפות העונה. זה לא הגישה הנכונה לשחק כדורסל, וזה בא לידי ביטוי בכל הפרמטרים מצד כל השחקנים. לא לכך ציפיתי משחקני".

ביום שישי ניצחה אוקלהומה את דנבר 84-91, וזכתה בניצחון ה-14 שלה מ-17 המשחקים האחרונים. בכך היא הבטיחה לעצמה את המאזן הטוב ӑיותר באזור הצפון-מערבי של ארצות הברית בתום העונה הרגילה. קווין דוראנט, כוכב הקבוצה: "הניצחונות האחרונים נותנים לנו ביטחון גדול ביכולת שלנו. אנו מאמינים שנוכל לנצח את הלייקרס".

אוקלהומה הפסידה העונה פעמיים לליקרס, כשההפסדȠהאחרון היה ב-27 בפברואר 87-90. בשני המשחקים הללו קובי בראיינט קלע רק 19 נק' בממוצע - הנתון הכי נמוך שלו מול קבוצה מהחוף המערבי.

משחק מספר 59:   לוס אנג'לס לייקרס - אוקלוהומה סיטי (5+), ההימור: 1

תמונה: getty images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק