יש טרבל: רמלה אלופת המדינה

ۗסר תקדים: הישג ענק לאליצור רמלה שזכו באליפות המדינה לאחר 56:76 על מכבי אשדוד עם 0:3 סוויפ. האליפות מצטרפת לגביע המדינה וגביע אירופה. עדן ענבר: "זמן של שמחה גדולה"

יום ראשון 10 אפריל 2011
שלמה חסיד
העונה הענקית של אליצור רמלה 2010/2011 הסתיימה הערב (ראשון) בצורה הטובה ביותרĠכאשר החניכות של עדן ענבר פירקו את 56:76 מכבי אשדוד וזכו באליפות המדינה (סוויפ 0:3 בסידרה) שהצטרף לגביע המדינה וגביע אירופה היסטורי. 

עדן ענבר, מאמן אליצור רמלה שעשה היסטוריה אמר בסיום: "זה זמן של שמחה גדולה ונהדרת. צריך להישאר רגועים. עבודת הצוות כאן הייתה מדהימה, הקהל כאן והשחקניות מדהימות. עשינו דבר גדול. אני באמת שמח ומודה לכולם על הפירגון הגדול".

שיי דורון, כוכבת הקבוצה: "באתי לארץ כדי לזכות בזה. אין כאן אגו ובגלל זה זכינו. מרגיש טוב שעשינו את זה קבוצתי. אנחנו שמחות מאוד".

עדני דגן, מאמן מכבי אשדוד: "שחקניות כאן עם לב גדול. לא ויתרו אף פעם. עצוב לי, אין ספק שעצוב לי. בנינו קבוצה מצויינת. נקווה להמשך יותר טוב".

המשחק Ӕיה קל מאוד עבור אליצור רמלה, כאשר אשדוד רק רדפה ורדפה אחר המארחת, שכבר ברבע האחרון היה שייך לפרוטוקול והאליפות של אליצור רמלה.

אין ספק כי העונה הגדולה של רמלה תכנס לפנתיאון של הכדורסל הישראלי של הנשים ובפרט. שיי דורון, סלווין, גרינבוים, שוורץ̬ צעירי ומוסטיפנה ואחרות ירשמו לקבוצה הגדולה ביותר אולי שנרשמה בעשור הנוכחי ובעשור הקודם.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק