אם ננצח את יונייטד נזכה בתואר

יוסי בניון, קשרה הישראלי של צ'לסי התראיין הבוקר לכלי התקשורת באנגליה והודה: "האליפות הוכרעה והמשחק מול מנצ'סטר יונייטד יקבע האם העונה שלנו הסתיימה. אם ננצח באולד טראפורד נזכה בליגת האלופות"

יום שני 11 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

יוסי בניון, הקשר הישראלי של צ'לסי, חזר לאחרונה לכשירות. יוסי, נטל חלק משמעותי כמחליף במשחק הליגה האחרון של צ'לסי, בו ניצחה קבוצתו 0:1 את וויגאן. אולם, למרות הניצחון, בניון יודע מה שכולם יודעים אך לא העיזו להודות - מאבק האליפות באנגליה סגור.

מחר (שלישי) יתארחו בניון וצ'לסי באולד טראפורד אצל מנצ'סטר יונייטד, וינסו למחוק הפיגור של 1:0 מהמשחק הראשון כדי להעפיל לחצי גמר ליגת האלופות. בניון, התראיין היום ל"סאן" הלונדוני והודה שהמשחקȠמול יונייטד הוא משחק שיכול להציל לצ'לסי את העונה.

בניון אמר: "כולם יודעים שאנחנו משחקים מול יונייטד כדי להציל את העונה שלנו. אנחנו גם במצב מצויין לסיים בטופ 3 בליגה, כך שאנחנו בכל מקרה נשחק בליגת האלופות גם בעונה הבאה, כך שמה שנותר לנו לߠסות זה לזכות בתואר והתואר היחיד שנותר לנו הוא ליגת האלופות".

בניון גם הבטיח: "אני משוכנע שאם ננצח ונעבור את יונייטד, אנחנו נלך עד הסוף ונזכה בתואר, כך שמחר זה עבורנו משחק הגמר. יהיה קשה לנצח את יונייטד כי מדובר בקבוצה מצויינת, אבל צȧלסי הוכיחה בשנים האחרונות שהיא מסוגלת לנצח באולד טראפורד. אנשים חושבים שאם יונייטד ניצחה בחוץ היא עלתה, אבל 0:1 זה יתרון שברירי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק