2 המלצות WINNER ליום שני

כמדי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER, והבוקר אנו ממליצים על שני משחקים מהליגה הלאומית והליגה הספרדית

יום שני 11 אפריל 2011
שלמה חסיד

משחק מס. 69 - סראוגסה - חטאפה - 1 (יחס 1.90)

 משחק תחתית טיפוסי ולוהט יהיה היום בספרד בין סראגוסה, מארחת המשחק, הממוקמת במקום ה-17 לבין  חטאפה הממקמת במקום ה-16̮ שתי הקבוצות צמודות לקו האדום, אבל חטאפה מקדימה את יריבתה ב-4 נקודות, כשלרשותה 34 נק', לעומת 30 של סראגוסה.

שתי הקבוצות נלחמות נגד הירידה, כשחטאפה צברה רק 8 נק' מתוך 42 בשנת 2011, בה הקבוצה ניצחה רק משחק אחד. פדרו ריוס, קשר חטאפה אמר: "אנחנו ӑהחלט חוששים, כי המאזן שלנו גרוע, אבל גם אם חלילה נפסיד זה לא הצ'אנס האחרון שלנו".

סראגוסה מגיעה למשחק אחרי שהפסידה בשלושה מארבעת המשחקים האחרונים, אבל שלושת המשחקים האלה היו בחוץ. בבית היא ניצחה את שני משחקיה האחרונים - מול אתלטיק בילבאו וולנۡיה. פאולו דה סילבה, בלם הקבוצה אמר: "אם ננצח בארבעת משחקי הבית שנותרו לנו נישאר בליגה, בלי קשר לתוצאות האחרות בתחתית". 

 משחק מס. 62 - הפועל נצרת עילית - בית'ר שמשון ת'א - 1 (יחס 1.80)

נצרת עילית מדורגתȠבמקום ה-13 בליגה הלאומית כשהיא הפסידה פעמיים במהלך שלושת המשחקים האחרונים שלה,  אך ניצחה  בארבעה משחקים במהלך השישה האחרונים שלה. 

היא תארח היום את בית'ר שמשון שמדורגת במקום ה-10 בטבלה כשזו אחרי ניצחון 2-0 מול נס ציונה במחۖור האחרון, זאת אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים שלה קודם לכן. 

נצרת בסך הכל נראית לא רע כשהיא אחרי שלושה ניצחונות בית רצופים ואחרי שישה ניצחונות בית בתשעת המשחקים האחרונים שלה. בית'ר שמשון הפסידה במשחק החוץ האחרון שלה 2-0 מול ראשון לציוןĠולפני זה ניצחה פעמיים בשלושה משחקים אך זה היה מול אחווה עראבה ומול עירוני ג'ת. לדעתי בכושר של נצרת עילית, היא מסוגלת להשיג ניצחון ביתי נוסף.

תגובות

טלספורט בפייסבוק