שתי מדליות לטאקוונדו באליפות בלגיה

זריצקי בקדטים ו-ווۜ בנערות זכו בארד. מחר תקיים הנבחרת הבוגרת יום הכנה מיוחד לקראת היציאה לאליפות העולם בחודש הבא

יום שני 11 אפריל 2011
שלמה חסיד
 שתי מדליות ארד - זהו שללה של נבחרת ישראל באליפות בלגיה בטאקוונדו. מדובר בתחרות מדרג א' בה משתתפים ספורטאים בכל הגילאים מחמש יבשות שונות.

את המדליה הראשונה הביא בתחרות הקדטים במשקל עד 41 ק"ג הלל זריצקי שזכה בארד אחרי שהשיג שלושה ניצחונות.בקרב הראשון הוא ניצח את רודיון גרינקו הבאלרוסי שפרש בשני את אנדי קמפ הגרמני בהחלטת שופטים ובשלישי  4 : 3 מול נילס סטראמנס ההולנדי. זריצקי נעצר רק בחצי הגמר לאחר הפסד לגרמני  ג'יוזפה סבאߠסברינו.2: 1

יסמין וול, חניכת פרויקט אתנה הרשימה בתחרות לנערות במשקל עד 52 ק"ג. בקרב הראשון היא הביסה 17 : 8 את הבריטית הולי בוספילד.בסיבוב השני הכניעה ול את הגרמנייה ונסה הילברנט 3:6. בסיבוב השלישי נכנעה גם ההולנדית קימברלי ניונהוייזן 10̺ 7.ב חצי הגמר תש כוחה של וול והיא הפסידה לקרואטית ראסטוביץ' שהמשיכה וזכתה בזהב.

עוד בלט בנבחרת שהודרכה על ידי מרק ברגינסקי ורומן רוסינוב,רון בלום שזכה במקום החמישי בנוער משקל עד 51 ק"ג. מחר תקיים נבחרת ישראל יום סימולציה לקראת אליפות העוۜם בקוריאה בחודש הבא.

במהלך היום יעברו ששת חברי הנבחרת שישתתפו באליפות מבדקים פיזיולוגיים שיבדקו את רמת המוכנות של כל אחד מהם לקראת האליפות. מדובר באניה מירקין (עד 46 ק"ג)אלופת אירופה בת אל גטרר (עד 57 ק"ג) רון אטיאס (עד 54 ק"ג)Ӝירן מלאכי (עד 58 ק"ג) אדם סגיר (עד 63 ק"ג)  ואלון אלבוחר (עד 68 ק"ג).

 מאמן הנבחרת עדי דוידוב מסביר כי במהלך היום הגדוש יקיים כל אחד מהספורטאים שלושה קרבות  מול חברים בסגל המורחב של הנבחרת.לכל אחד מהלוחמים יוצמדוĠשעוני דופק ויערכו בדיקות של חומצת חלב על מנת לבדוק את מצבם הפיזי נכון לרגע זה כחודש לפני האליפות.

בעוד חודשיים תתקיים תחרות מבחן אחת מתוך שתיים באזרביג'אן במהלכה תוכל כל נבחרת לשלוח ארבעה ספורטאים בלבד בכלל המשקלים כשרק מדליה בתחרות תבטיח את הכרטיס  האולימפי. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק