רבש: שיחקנו כמו מטומטמים

לߙגת העל: מאמן הפועל עירוני ק"ש, רן בן שמעון סיכם את ההפסד למכבי חיפה לאחר שאיבדו את היתרון: "איבדנו בחצי השני את הסדר". אלישע לוי: "הגבתי בזמן". ליאור רפאלוב: "הפועל בירידה"

יום שני 11 אפריל 2011
שלמה חסיד
 במכבי חיפה היו שבעי רצון מהניצחון המרשים 2:3 על הפועל עירוני קרית שמונה בקרב הצפוני. אין ספק כי סוף סוף ראינו כדורגל משובۗ משתי קבוצות התקפיות.

השחקן המצטיין, ליאור רפאלוב אמר: "היה משחק מאוד קשה מול קבוצה חזקה ומאומנת טוב. הראנו וגילינו אופי היום תחת פיגור, ידענו לחזור ולנצח. קצת מבאס עניין הקיזוז. הכל פתוח, ידענו את זה מתחילת העונה. נצטרך̠להישאר מרוכזים עד לסיום. מקווה מאוד שכולם יהיו כשירים ובריאים לפלייאוף".

לקראת המפגש מול הפועל ת"א אמר רפאלוב: "אנחנו בקו עלייה והפועל בקו ירידה כרגע. כל משחק בפלייאוף זה גמר גביע. יש הרבה זמן להתכונן להפועל, נתכונן בהתאם"̮ 

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי: "בפיגור הרגשתי שאני צריך להגיב. שיחקנו טוב בחצי השני. היה משחק מהנה עם הרבה גולים ומצבים. אני שמח שניצחנו, עשינו את העבודה". 

ואילו מהצד המפסיד, רן בן שמעו۟: "שהובלנו שיחקנו כקבוצה חכמה. מהיתרון איבדנו את החשיבה והסדר. חבל מאוד. שיחקנו קצת כמו מטומטמים". 

ויאם עמאשה, חלוץ ק"ש: "היינו צריכים לשמור על היתרון וחבל. מכבי חיפה זה מכבי חיפה. הם חזרו ו۠יצחו, מגיע להם".

תגובות

טלספורט בפייסבוק