מחריבים את המועדון

הפועל פתח תצווה אמרה שלום ליובל נעים, וכך השלימו ראשיה את המהלך המוזר ביותר אי פעם של מועדון כדורגל בישראל. מה שהתרחש הוא רק עוד צעד בהריסת הקבוצה שעד לפני עשור הייתה בצמרת הכדורגל הישראלי

יום חמישי 14 אפריל 2011
דורון ברגר
פיטורי יובל נעים מהפועל פתח תקווה הם כנראה המהלך הספורטיבי התמוה ביותר של מועדון כדורגל בישראל אי פעם. לפטר את המאמן שכל כך הצליח העונה, רגע לפני הפלייאוף, זו פשוט בושה לאינטילגנציה.

האמת שלא כל-כך ברור מי מנהל את המועדון ומה רוצה מי שמנהל אותה. עשרות שחקנים עברו בקבוצה בעונה שעברה, האוהדים ברחו ואיכשהו הקבוצה הצליחה להסתבך במאבקי התחתית.

מאז עזיבתו של מאיר שמיר, איש לא מוצא את מקומו במועדון. דני לוי בעיקר מדבר הרבה.  תומר סיני נחבא בדרך כלל יותר מדי אל הכלים ולא ברור כמה הוא משקיע. וגל חצור? ממש לא ברור מה חלקו בכישלון.

לאוהדים, כך נראה, היה עד לא מזמן יותר מידי כח בקבלת ההחלטות, ועכשיו נראה כי כל החלטה של סיני היא רק כדי לעשות דווקא. דווקא נגד האוהדים.

הקבוצה הזו קולטת בעיקר שחקנים פליטים שלא מצאו את מקומם בליגת המשנה, והכישלון של ראשי הפועל פ"ת הוא עצום בעיקר מכיוון שרק לפני 10 שנים נחשבה הקבוצߔ לאחת מ-5 הבכירות בישראל.

הפורומים של אוהדי הפועל פתח תקווה גועשים. אוהדי הפועל פ"ת צריכים להפנים - ההנהלה הנוכחית לא מסוגלת להחזיר את הקבוצה לצמרת הגבוהה. גל חצור ותומר סיני הם בגדר נעלם ודני לוי הוא בעצם ליצן לא קטן, אבל לא באמת מӖיק. 

הבעיה פשוטה: הפועל פ"ת חייבת איש עסקים רציני כדי לקדם אותה חזרה מעלה, וקשה למצוא אחד כזה מבין אוהדי הקבוצה. תשאלו את ראשי מכבי והפועל ת"א כמה קשה היה למצוא איש עסקים שיתמוך במועדונים המפוארים האלה, כדי להבין איזה נכס, בשם ߞאיר שמיר, היה להפועל פ"ת עד תחילת העשור.

אז פעם היה את מאיר שמיר, והאוהדים גרמו לו לעזוב. האם הוא יחזור? כנראה שלא. האם הפועל פתח תקווה תחזור לצמרת? די בטוח שלא. מה שבטוח שככה בדיוק הורסים מועדון כדורגל.

תגובות

טלספורט בפייסבוק