סטרול ועטר עדיין בספק

מכבי ת"א השלימה את ההכנות לקראת משחק הליגה נגד ב"ש כשקיימה אימון מסכם בק. שלום. ג'יבריל סידיבהĠ(קרסול) ערך אימון ריצה ולא יהיה בסגל בעוד שאבי סטרול (רגישות בברך) ואלירן עטר (רגישות בגב) עדיין בספק למשחק. הילדים זכו בגביע

יום שישי 15 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב תארח ביום שבת (17:00) את הפועל באר שבע למשחק במסגרת מחזור הנעילה של העונה הסדירה, כאשר על מנת להבטיח לעצמם את המקום השלישי בטבלה, הצהובים חייבים להשיג ניצחון ביתי. 

מכבי ת"א השלימה את ההכנות לקראת משחק הליגה נגד ב"ש כשקיימה אימון מסכם בק. שלום. ג'יבריל סידיבה (קרסול) ערך אימון ריצה ולא יהיה בסגל בעוד שאבי סטרול (רגישות בברך) ואלירן עטר (רגישות בגב) עדיין בספק למשחק.

אתמול (חמיөי) נערכה מסיבת העיתונאים ב'קרית שלום', והמאמן מוטי איוניר פתח ואמר: "זה משחק שיכול לעזור לנו להתמודד אחר כך בצורה נוחה יותר על המקום השלישי. כפי שזה נראה עכשיו, אם ננצח, כל המשחקים שלנו בפלייאוף העליון יהיו בבלומפילד וۖה מאוד משמעותי".

"נכון שהמשחק חשוב לב"ש מבחינת התחתית אבל לנו חשוב לסיים במקום השלישי, כך שאנחנו מסתכלים רק על עצמנו. לאור היכולת שהקבוצה הציגה בתקופת ההפסדים היה צריך לעשות שינוי, וחלק מהשינוי היה במשחק האחרון. נהניתי לראות את ההרכב מול מכבי פ"ת. אם אלה שפתחו ימשיכו להיות טובים הם ישחקו. אם לא, נשנה".

"מההרגשה האישית שלי, לא יהיה במכבי רכש בומבסטי כמו שהיה בעונה הנוכחית. זו לא המגמה של המועדון. המגמה של מכבי, שלי ושל הבעלים, היא לראות קבוצה שעוӜה בכל שבוע ונותנת מעצמה את כל מה שיש לה כדי לנצח. כדורגל טוב, נחישות והקרבה, שהקהל יגיד שהוא נהנה גם אם הקבוצה הפסידה".

דור מלול הוסיף: "דקות משחק תלויות יותר בשחקן ופחות במאמן. המאמן מחליט, אבל אתה זה שמראה לו כמה אתה רוצה וכמה אתה יכול. אני רוצה לתת את כל מה שיש לי למכבי, זה מועדון שאני מאוד אוהב ורוחש לו כבוד".

"אני לא יודע אם משהו עוצר אותי מלפרוץ קדימה. זו אולי שאלה של שפשוף או יותר הכוונה. אני מאוד רוצה לשחק ולפרוץ, מאוד נחוש לעשות את זה ߕאני גם מאמין שזה יגיע. לשחק שוב היתה הרגשה מדהימה. לראות את האוהדים, שבאים למרות האכזבות, אני גאה שהם באים לראות אותי".

"אני לא אשקר, לשבת ביציע זה הדבר הכי גרוע לשחקן. להתאמן כל השבוע ואז לקרוא שאתה לא בסגל. זה יכול למרמר אבל אני לוקח את זה בצורה חיובית, מנסה להתרומם למעלה ולדרוש מעצמי עוד. רק ככה אפשר להגיע יותר גבוה".

מוקדם יותר היום, שלושה משחקני הקבוצה- קללמי סבן, ריף פרץ וגל אלברמן השתתפו במאמץ חלוקת המזון ואריזות חג לנזקקים. מי שמארגן את את האירוע זו עמו۪ת 'פתחון לב' שהוא ארגון גג הומניטארי ארצי שפועל למען השכבות החלשות במדינה.

השלושה הצטרפו הבוקר לארגון, ארזו חבילות וחילקו יחד עם שאר המתנדבים את חבילות הסיוע לנזקקים. גל אלברמן: "זה המעט שאנחנו יכולים לעשות ואני והשחקנים̠שמחים לבוא ולעזור בכל הזדמנות שניתנת לנו. זה נותן גם לנו להרגיש טוב. זה מאוד חשוב שנייצג את הספורט על מנת לתת דוגמא של תרומה לקהילה, אם זה מבחינת זמן או מבחינה כלכלית ובסופו של דבר זה מעשה גדול".

קבוצת ילדים ג' דרום זכתה בגמר גביע המדינה̠לאחר ניצחון 0-2 בגמר על רמת השרון.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק