6

מנצ'סטר סיטי איננה יריבה שלנו

פול סקולס, קשרה הוותיק של מנצ'סטר יונייטד, מלגלג על יריבתו העירונית לפני המפגש גין השתיים בחצי גמר הגביע האנגלי: "הם רחוקים מאיתנו בטבלה, לדעתי הם במקום הרביעי או החמישי, אין לנו שום דבר איתם"

שבת 16 אפריל 2011
שלמה חסיד
פול סקולס בן ה-36 משחק לכל אורך הקריירה במנצ'סטר יונייטד. בשנת 1991 הוא הוא שותף לראשונה במשחקי קבוצת הנוער של המועדו۟, ושלוש שנים אח"כ רשם את הופעת הבכורה בבוגרים. מאז שותף סקולס ב-464 משחקים במדי "השדים האדומים", שבהם נכללים לא מעט דרבים עירוניים, אבל זה לא הפריע לקשר האנגלי לעקוץ באלגנטיות את הסיטיזנס ערב משחק הגביע.
̼br/> שתי הנציגות הבכירות של מנצ'סטר ייפגשו הערב באצטדיון וומבלי במסגרת חצי גמר הגביע האנגלי, וסקולס חימם במעט את האווירה: "אין לנו שום דבר בעד או נגד מנצ'סטר סיטי, אנחנו פשוט לא רואים בהם יריבה שלנו. היריבות העיקריות שלנו, באופן טבעי, אלו הן קבוצות הצמרת צ'לסי או ארסנל, אבל לא מנצ'סטר סיטי. הם רחוקים מאיתנו בטבלה, במקום הרביעי או החמישי לדעתי, כשאנחנו במקום הראשון. הם יריבים של ליברפול אבל לא שלנו".

במשחק הערב תיאלץ סיטי להסתדר ללא הכוכב הגדול שלה, קרלוס טבז הארגנטינאי שנפצע בשבוע שעבר. קבוצתו של מנצ'יני תנסה לתקוע מקלות בגלגליה של מנצ'סטר יונייטד, שמנסה לרוץ לטראבל - אליפות, גביע וליגת האלופות. סיטי, למרות הכסף הגדול, מחפשת תואר ראשון מאז 1976. גם יונייטד תיאלץ להסתדר ללא אחד מכוכביה, ווין רוני המורחק.&ɮbsp;

תגובות

טלספורט בפייסבוק