מכבי תא מתקרבת לזכיה באליפות

קבוצת הנוער של המועדון מביאה קצת נחת למיץ' גולדהאר: אמנם משחק העונה בקריית שלום בין מכבי ת"א ומכבי חיפה הסתיים ב-1:1, אך הפער עומד על 9 נק' והצהובים קרובים מתמיד לאליפות

שבת 16 אפריל 2011
מערכת TEɌESPORT

15 נקודות נשארו בקופה, ואין ספק שגם תיקו במשחק העונה משרה נחת על קריית שלום. מכבי ת"א אמנם עלתה ליתרון משערו של מואנס דאבור (29), אבל לחץ כבד של מכבי חיפה לכל אורך המשחק הניב שער שיוויון מרגלו של עאמר זידאן (̷4), שער יש לציין מעט שנוי במחלוקת, אך בסיום דווקא הצהובים הם אלה שיכולים להתחיל לחשוב על חגיגות.

כאמור, 5 מחזורים לסיום העונה ומכבי ת"א שומרת על פער 9 הנקודות, שצפוי להספיק לה על מנת לחגוג אליפות ולהעביר את השרביט מקצף לקריית-שלום, לאחר ߩמכבי חיפה חגגה אליפות בשנתיים האחרונות. הצהובים, אגב, ערכו היום לאחר המשחק הקפת אליפות מול 700 האוהדים שהגיעו לצפות במשחק. האליפות האחרונה של מכבי ת"א הייתה בשנת 2003, אז אימן רן בן-שמעון.

איתי מרדכי, מאמן מכבי חיפה אמר ߑסיום: "אני גאה בשחקנים שלי. אמרתי להם שאנחנו טובים יותר ממכבי ת"א בכל פרמטר ואני מקווה שהם ימשיכו ככה. חבל שרק השוונו, היינו שווים לפחות שלושה שערים".

"אני לא אומר את זה בדר"כ אבל היינו טובים ממכבי היום בכמה דרגות. אנۙ מברך את מכבי ת"א שככל הנראה תזכה באליפות. אנחנו גאים בשחקנים שהעלנו לבוגרים, לא מרבים בפטפטת בתקשורת ורק רוצים שהשחקנים שלנו בנוער יעלו לבוגרים. זו השנה הכי מוצלחת שלנו בנוער, למרות שהעונה לא נזכה באליפות. זה משתלם כשאני רואה שחקנים שלי מהנוער בבוגרәם".

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק