2 המלצות WINNER ליום ראשון

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכל על משחקים מתוכניית ה-WIɎNER והיום אנחנו ממליצים על שני משחקי כדורגל מאנגליה ואיטליה

יום ראשון 17 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס. 28 - ארסנל - ליברפߕל - 1 (יחס 1.65)

ארסנל רוצה לצמצם את ההפרש ממנצ'סטר יונייטד ל-4 נק' בטבלה כאשר תארח באיצטדיון האמירויות את ליברפול למשחק ליגה מסקרן.

ארסנל מגיעה למשחק לאחר ניצחון אחרון מול בלקפול בחוץ, אבל זה קרה לאחר שלוש תוצאות תיקו ̠רצופות זה אחר זה. מנגד, ליברפול דווקא חזרה גם היא לנצח את מנצ'סטר סיטי ב-0:3 ענק בשבוע שעבר באנפילד.

הקבוצות  נפגשו העונה דווקא במחזור הראשון עוד בשלהי הקיץ ושם התוצאה הייתה 1:1 באנפילד. ליברפול תשחק ללא דניאל אגר שגמר את העונה, ג'רארד, ג'ונӡון ואף קלי. בארסנל עדיין בספק למשחק אלמוניה, סאניה סונג, דנילסון, דג'ורו ואף שסצ'נסקי. הניצחון האחרון של ליברפול בלונדון היה לפני -11 שנה ולמעשה היא מעולם לא ניצחה באיצטדיון החדש באמרויות.

ליברפול ניצחה רק שלוש פעמים מתוך 19 מפגשים בין שתי הקבוצו۪ ואף לא אחד בשבעת האחרונים. ארסנל מגיעה לאחר 14 משחקים ללא הפסד בליגה ומתוכם 6 תוצאות תיקו, התותחנים הם הקבוצה היחידה שעדיין לא נוצחה בשנת 2011. 

משחק מס. 9 - פיורנטינה - יובנטוס - 2 (יחס 2.30)

פיורנטינה במקום העߩירי בטבלה האיטלקית עם 42 נק', רחוקה מאוד מהתחתית, גם לא ממש קרובה לרומא שבמקום השישי שמוביל לאירופה. פיורנטינה תארח היום את יובה שמדורגת במקום השביעי בטבלה במרחק של 2 נק' מרומא שהפסידה אמש, כך שניצחון היום יעלה אותה למקום השישי בטבלה. 

יӕבה בכושר מצויין גם אחרי שלושה ניצחונות רצופים 2-1 על ברשיה, 2-0 ברומא ו-3:2 במחזור האחרון מול גנואה. פיורה תחסר היום קרודלרופ ולדעתי בכושר הנוכחי של יובה, אני חושב שאפשר לסמן כאן 2.

צילום: GETTYIMAGES


תגובות

6

טלספורט בפייסבוק