בוסטון וניו יורק בעימות חזיתי

המלצת WINNER NBA: שתי הקבוצות שביצעו את הרכישות הכי גדולות בחלון ההעברות לפני חודשיים, ובינתיים לא הצליחו מאז, פוגשות זו את זה בפתיחת סדרת הפלייאוף במזרח. שאקיל אוניל יחסר בבוסטון

יום ראשון 17 אפריל 2011
שלמה חסיד
 ניו יורק ניקס ובוסטון סלטיקס, שיפגשו הלילה בפתיחת סדרת הפלәיאוף במזרח, הן  שתי הקבוצות שביצעו את הרכישות המשמעותיות ביותר בחלון ההעברות לפני חודשיים - אלא שמאז כלום לא הולך להן חלק.

ניו יורק הגדילה לעשות כשהביאה מדנבר את כרמלו אנותני וצ'אנסי בילאפס. יומיים אחרי זה הסלטיקס צירפו את ננאד קרסטיץ' וג'ף גרין מאוקלהומה סיטי, לה נתנה את הסנטר קנדיק פרקינס.

"שתי הקבוצות לקחו הימורים משמעותיים", ניתח אתמול מאמן הסלטיקס, דוק ריברס, את המצב. "שתי הקבוצות פתחו בניצחונות אחרי הטרייד, אבל אז הגיעו ההפסדים של שתיהן. זה קורהĠכל פעם מחדש".

הסלטיקס סיימה במקום השלישי במזרח, במאזן 26-56. הניקס סיימה במאזן של 40-42, וינסו לא לסיים את העונה  כבר בשבוע הבא - כאשר הסדרה הלילה היא בשיטת הטוב משבעה משחקים.

אמארה סטודמאייר הגיע לניו יורק בקיץ כשחקן חߕפשי וסיים את העונה בממוצע נאה של 25.4 נק' ב-78 משחקים. לכרמלו אנתוני ממוצע 26.7 נק' ב-27 משחקים בקבוצה.  "אני מרגיש טוב יותר בניקס מיום ליום. אני בטוח שניתן סדרה טובה נגד בוסטון ומאמין שנוכל לנצח", הוא אמר.

בוסטון זכתה באליפות ב-2008 ובשנה שעברה הפסידה בגמר ללייקרס. הלילה היא תחסר את שאקיל אוניל שלא התאמן אתמול, אבל ג'רמיין אוניל שחזר לאחרונה לשחק כבר נכנס לכושרו הטוב.  

משחק מספר 86: בוסטון סלטיקס - ניו יורק ניקס (6+). ההימור: 2
צילום: GETTYIMAGES

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק