גארת בייל נבחר לשחקן העונה באנגליה

הקיצוני השמאלי הנפלא של טוטנהאם, נבחר ע"י ארגון השחקנים לשחקן השנה בפרמייר-ליג, כשהוא מקדים את סמיר נסארי מארסנל ואת קרלוס טבז ממנצ'סטר סיטי. וראיין גיגס? אפילו לא בנבחרת הפרמייר-ליג

יום שני 18 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

לפני שנה מעט מאוד חובבי כדורגל מחוץ לאנגליה הכירו אותו. אבל היום, גארת בייל, הקיצוני השמאלי הוולשי של טוטנהאם זכה בתואר שחקן השנה בפרמייר-ליג מטעם ארגון השחקנים באנגליה.

בייל, שזכור בעיקר בזכות המשחקים המדהימים שלו מול אינטר בליגת האלופות, כיכב בעיקר בחלק הראשון של העונה במדי טוטנהאם עם שערים ובישולים נפלאים, עד שספג פציעה שעצרה אותו מעט. 

בייל הקדים בבחירה את סמיר נאסרי, הקשר הצרפתי הנהדר של ארסנל כשקרלוס טבז, חלוצה הארגנטינאי של מנצ'סטר סיטי מסיים שלישי. ג'ק ווילשייר, קשרה הצעיר של ארסנל נבחר לשחקן הצעיר הטוב ביותר.

"אני יותר משמח על הבחירה הזו. זה פרס עצום וכבוד גדול לקבל את התואר הזה מעמיתים שלי למקצוע. לא היו הרבה וולשים שזכו בתואר הזה לפני וזה בהۗלט משמח אותי". כך אמר בייל על הבחירה בו.

נבחרת העונה בפרמייר-ליג על פי הבחירות היא: ואן דר סאר, סניה, וידיץ', קומפני, אשלי קול, נאני, נאסרי, ווילשייר, בייל, טבז וברבאטוב.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק