פברגאס: ארסנל צעירה מדי

למרות שארסנל עדיין חזק במאבק האליפות, כוכב התותחנים הפתיע בדברי ביקורת על מועדונו: "אין לנו ווינריות. חסרה לנו בגרות". הערב תתמודד הקבוצה מול טוטנהאם בדרבי צפון לונדון

יום רביעי 20 אפריל 2011
שלמה חסיד

 לא ברור מה דחוף לססק פברגאס, כוכבה הספרדי של ארסנל, לומר דברי ביקורת על מועדונו דווקא לפני משחק כה חשוב כמו הערב מול טוטנהאם, משחק שבו הקבוצה תוכל לצמצם את הפער ממנצ'סטר יונәיטד (שסיימה אתמול בתיקו אפס מול ניוקאסל) ל-4 נקודות. ובכל זאת פברגאס דיבר.

 הספרדי אמר: "כל פעם אנחנו בועטים לעצמנו בדלי, ממש כשאנחנו מתקרבים לבאר. זה קורה כי הקבוצה שלנו צעירה מדי. אין לנו מספיק ווינריות ובגרות בקבוצה, וככה קשה מאוד להתמודד עם היונייטד".

לפברגאס וחבריו עוד מזומן משחק בייתי מול היונייטד באיצטדיון האמירויות, וקשה להבין איך דבריו מתיישיבם עם הרצון של מועדונו לקחת אליפות. יצוין כי אתמול התראיין שחקן הקבוצה ג'ק ווילשייר למירור ואמר את ההפך הגמור מפברגאס: "יש לנו את הכלים לקחת אליפות, וניקח אותה".

טוטנהאם מגיעה למשחק היום אחרי שהפסידה לריאל מדריד פעמיים 4:0 בחוץ ו-1:0 בבית כשבליגה היא אחרי 3:2 קשה מול סטוק סיטי. ארסנל מהצד השני השני סיימה שלוש פעמים בתיקו במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. טוטנהאם תחסר היום את האטון, פינאר, קינג, וודגייט ואת פאלאסיוס כאשר ארסנל תשחק ללא וארמלן ופאביאנסקי. יהיה

צילום: GETTYIMAGES

 


תגובות

6

טלספורט בפייסבוק