החוצפה של אוהדי הפועל תא

האוהדים האדומים החליטו להקניט באימון הקבוצה האחרון את הכוכב הגדול שלהם, וינסנט אניימה, בטענה שהוא מביים פציעה דווקא ברגעים המכריעים של העונה. שלמה חסיד החליט שלא להבליג הפעם

שבת 23 אפריל 2011
שלמה חסיד
בשבועות האחרונים אני מתאפק מדי יום שלא לכתוב טור על התנהגותם הנלוזה של אוהדי̠הפועל תל-אביב. כשהם קיללו את אהובה תומר ז"ל במשחק הגביע, שתקתי. כשעלו חשדות שהם נתנו משחק בכדורסל בשביל להוריד את שאול אייזנברג ליגה, הבלגתי. כשכל מיני קנאים הגישו בג"צ נגד שמעון מזרחי כדי שלא יקבל את פרס ישראל שתקתי גם כן.

אבל אתמול בערב קראתי באינטרנט שאוהדי הפועל ת"א תקפו את וינסנט אניימה. אז הבנתי שאני לא יכול לשתוק יותר. צריך להיות עיתונאי אמיץ לב כדי להיכנס באוהדי הפועל, מאחר  ורוב אנשי התקשורת הבכירים אלו אוהדי הפועל ת"א ומקורביהם -Ƞומי שנכנס בהם פשוט לא יכול לשרוד.

אבל הנה, אני פה בשביל לומר לכם שמי שהקניט את וינסנט אניימה הוא פשוט אידיוט, ואין לי מילה נקייה מזו בשבילו. עוד לא פגשתי בן אדם כ"כ מדהים כמו וינסנט אניימה. להגיד עליו שהוא לא רוצה לשחק זה פאתטי, מיותר וגם פוגע בקבוצה. עד לאן יכולה החוצפה של אוהדי הפועל להוביל אתום?

ללא וינסנט אניימה, הפועל תל-אביב היא קבוצה בינונית. האיש שעצר את מסי במונדיאל היה בשנים האחרונות הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצה. אין לאניימה שום סיבה לקחת לעצמו חופשה,̠ככה סתם פתאום, משום מקום, לקראת משחקי האליפות, ואם הוא אומר שהוא פצוע יש לכבד את זה ובטח שלא להקניט אותו. 

הייתי מצפה מאוהדי הפועל להגיע עוד הרגע לביתו של אניימה עם זר פרחים גדול ולהתנצל. זה המינימום שאוהדי הפועל יכולים לעשות למי שחߪום על ההצלחות המדהימות שלהם בשנים האחרונות.  

מצד שני, אולי עדיף ככה. כשאניימה ישחק בלי בטחון או פצוע, או שהפועל תסתדר עם איתמר ניצן. פשוט לא בטוח שלאוהדים האלה מגיע לצפות מקרוב באחד השוערים הטובים בעולם.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק