אניימה ופצ'אלקה יפתחו ב-11

אחרי ששבו לאימונים מלאים ביומיים האחרונים, חוזרים השוער והבלם להרכב הפועל ת"א לקראת המשחק הערב מול בני יהודה (20:45). דדי בן דיין יעבור מבחן כשירות בסמוך לשריקת הפתיחה

יום שני 25 אפריל 2011
שלמה חסיד
 הפועל תל-אביב סיימה את הכנותיה לקראת תחילת הפלייאוף העליון, כשהערב (20:45) תארח בבלומפילד הדאבליסטית את בני יהודה, לה הפסידה 1:0 החודש במסגרת הענה הסדירה.

לאחר שבאימון הבוקר של יום שישי התגרו ېוהדי הקבוצה בוינסנט אניימה בטענה כי הוא לא מתאמץ מספיק לשוב לשחק ואף הואשם כמי שמביים פציעה, השוער השלים אימונים מלאים ביומיים האחרונים והוא ישוב להרכב הקבוצה על חשבונו של איתמר ניצן, שעשה עבודה טובה בין הקורות בשבועות בהם אנימה נעדר, כך על-פי הצוות המקצוۢי בראשות אלי גוטמן.

שחקן נוסף שהחלים לחלוטין מפציעה ושב להרכב הוא הבלם הסלובקי, מריו פצ'אלקה שהחמיץ את משחק הגביע בשבוע שעבר מול בית"ר ירושלים. פצ'אלקה יפתח במרכז ההגנה לצידו של ביבאן פרנסמן. את עמדות המגנים ישלימו עמרי קנדה שמועדף ߑצד ימין על דני בונדר ששב גם הוא מפציעה ויפתח על הספסל, כשבצד שמאל מחכה הצוות המקצועי של הפועל ת"א לראות אם דדי בן דיין יעבור בהצלחה את מבחן הכשירות לפני המשחק. אם לא יצליח, גל שיש ימשיך לקבל את הקרדיט.

גילי ורמוט ימשיך בהרכב הקבוצה למרות התלונות על כאבים מהם הוא סובל בימים האחרונים, כשאם יהיה צורך יעלה ורמוט עם זריקה גם הערב.

תגובות

טלספורט בפייסבוק