ונגר מתעקש: אף אחד לא עוזב

המנג'ר הצרפתי של ארסנל לא מכיר באפשרות ששני הקשרים שסביבם בנויה הקבוצה, ססק פברגאס וג'ק ווילשיר, יעזבו את הקבוצה בקיץ הקרוב; "יש להם חוזים ארוכי טווח. הם כאן בשביל תארים"

יום שני 25 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

אחרי שתמיר כהן כבש בתוספת הזמן של המשחק שער ניצחון עבור בולטון, שער שככל הנראה גמר סופית את העונה של התותחנים פעם נוספת ללא תואר, ארסן ונגר כבר מכוון למטרה הבאה - השארת כל כוכבי הקבוצה לקראת עונת המשחקים הבאה.

בעוד ססק פברגאס מקושר כבר חודשים רבים לברצלונה, גם הקשר הצעיר ג'ק ווילשיר כבר נקשר למספר מועדונים גדולים, כשנראה כי הרצינית ביותר היא מנצ'סטר סיטי. אבל המנג'ר הצרפתי לא מוכן לוותר על אף אחד משחקני הקישור שלו, עליהם בנויה הקבוצה כדӑריו, ומצהיר מיידית: "כשאתה חותם על חוזה לארבע או חמש שנים אתה מחויב למועדון וצריך לעשות הכל בשביל לעזור לו לזכות בתארים. אין לשחקנים האלה סעיף בחוזה שאם לא זוכים בתואר הם רשאים לעזוב".

ונגר, שקבוצתו שמדורגת כעת במקום השלישי בטבלה מרۗק של 9 נקודות ממנצ'סטר יונייטד, הגיב למבקרים שטענו כי לארסנל אין על המגרש שחקני מאני טיים, כאלה שיכולים לקחת מנהיגות ולזכות בתארים: "בנינו קבוצה סביב פברגאס ו-ווילשיר ואין שום סיבה שנמכור אותם. אנחנו רוצים להמשיך מאותה הנקודה ולהסתכל קדימה. כולם אחראߙם למצב, השחקנים, אני והקהל. בשביל זה משלמים לנו משכורת וכולנו אחראים לכך שנזכה בתארים".

צילום: Getty images

תגובות

טלספורט בפייסבוק