זהבי: אנחנו רצינו יותר

אחרי ה-1:2 על בני יהודה וההעפלה למקום הראשון בטבלה: "כנראה שהגיע לנו לנצח". גוטמן על משחק העונה מול מכבי חיפה בשבת: "אין פייבוריטית במשחק הזה. בכל התמודדות מולם אנחנו מרגישים את הקושי ואת שוויון הכוחות בין הקבוצות"

יום שני 25 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
ניצחון 1:2 על בני יהודה הקפיץ את הפועל תל אביב אל המקום הראשון בטבלת ליגת העל, פחות משבוע לפני משחק העונה מול̠מכבי חיפה ב'קרית אליעזר', ואפשר לאדומים להיות תלויים רק בעצמם במאבק על האליפות.

המאמן המרוצה אלי גוטמן אמר בסיום ההתמודדות: "שיחקנו טוב מאוד בחצי הראשון, ראינו התקפות של הפועל ת"א הטובה, שמניעה את הכדור מהר ומשחקת טߕב מהאגפים. עבדנו על זה כל השבוע, איך לשחק מול הצפיפות הזו. משער השוויון חל שינוי במשחק שלנו".

"המשחק של היום נותן לי ביטחון לקראת מכבי חיפה. ברובו ראיתי את הפועל ת"א חוזרת לעצמה, בעיקר במחצית הראשונה. נצטרך לשחק את המשחק המסודר̠שלנו בקרית אליעזר. המשחק יוכרגע בדברים הקטנים. אין פייבוריטית במשחק הזה. המיקום בטבלה לא הופך אותנו לפייבוריטים. בכל התמודדות מולם אנחנו מרגישים את הקושי ואת שוויון הכוחות בין שתי הקבוצות. אנחנו צריכים להיות צנועים השבוע. אני לא מוכן לשמוע שום הצהרות משחק۠ים".

"בשנה שעברה הפלייאוף העליון היה שונה לחלוטין מהשנה. השנה יש את בני יהודה, קרית שמונה, מכבי נתניה ומכבי תל אביב ששלושתן רוצות אירופה. הפלייאוף יותר קשה. לא נגיע למצב, גם במשחק האחרון, שנשחק מול קבוצה שאין לה על מה לשחק"̻.

ערן זהבי, שסיים משחק מצוין שלו עם שער ובישול לטוטו תמוז, אמר: "זה היה משחק טוב של כל הקבוצה. נלחמנו, נתנו את הנשמה והשקענו המון מאמץ. בני יהודה שיחקה מצוין ומגיע לה כל הכבוד, אבל אנחנו רצינו יותר וכנראה שהגיע לנו ߜנצח. הפנים שלנו קדימה. מכבי חיפה קבוצה מצוינת ולא יהיה לנו קל נגדם, אבל אם נשחק כמו היום וניתן את הכל, אני מאמין שיהיה בסדר".

מן העבר השני, פיני בלילי הוסיף: "נלחמנו, השקענו ורצינו אבל ראינו היום כמה הפועל רוציߝ לקחת אליפות. זה היה גול עם המון נחישות ורצון של טוטו תמוז. אני מצדיע לנו על הלחימה ועל הרצון לנצח את המשחק. חבל שלא ניצחנו, מאחל להפועל ת"א הצלחה בהמשך".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק