הדוקטור קבע: הוייה עוזב את וילה

לאחר התייעצות נוספות וחוזרות עם צוות הרופאים, החליט מאמן אסטון וילה, הצרפתי ז'ראר הוייה לעזוב את אסטון וילה באמצע החוזה לטובת הבריאות. מק'לארן, יוז ומוף מועמדים

יום שלישי 31 מאי 2011
מערכת TELESPORT

תהיה בריא - מנג'ר אסטון וילה, ז'ראר הוייה החליט היום (שלישי) לעזוב את משרת האימון בעקבות בעיות הלב והמלצת הרופאים.

הוייה נמצא בקבוצת סיכון גבוהה במצבו הבריאותי וכעת הוא יצטרך לחשוב יותר על הבריאות מאשר על כר הדשא. הוייה אושפז בבית החולים לפני מספר חודשים במצב בריאותי לא טוב וצווה על ידי הרופאים לעזוב את עבודתו לעת עתה.

צחוק הגורל של הוייה שרק בתחילת העונה שעברה חתם הצרפתי לשלוש שנים באסטון וילה תמורת סכום נכבד, וכעת הוא יעזוב בצורה הדדית את החוזה שחתם. מי שמועמד כעת להחליף ېת הוייה דייויד מוס מנג'ר אבטון, מארק יוז מנג'ר פולהאם ואף סטיב מק'לארן מועמדים.

הרופאים להוייה: תפרוש במיידי

בעקבות בעיות הלב הדחופות שעוברות על המנג'ר הצרפתי של אסטון וילה האנגלית, ז'ראר הӕייה, הומלץ לו לפרוש מכדורגל באופן מיידי. הצרפתי בן ה-63 עדיין לא נתן תשובה אבל שוקל זאת בכובד ראש.

הוייה שאושפז בפעם השנייה ברציפות בבית החולים לאחר שסבל שוב מהתקף לב וכאבים בחזה נותר בבית החולים במנוחה בזמן שגארי מקאליסטר עוזרו נוטל את עמדת האימߕן בקבוצה לפחות עד תום העונה.

ד"ר דיימונד התראיין לתקשורת האנגלית ואמר: "לפי מה שאני חושב למרות שלא פגשתי אותו ובדקתי אותו, המצב שלו זהו כלי אזהרה ובהחלט ראוי לו להבין זאת במוקדם. כל הלחץ והסטרס שיש בכדורגל ואחרי מה שהואĠעבר, עדיף לו שישים את זה בצד בשלב הזה של החיים". 

תמונה: getty images

תגובות

טלספורט בפייסבוק