2 המלצות WINNER ליום ראשון

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על שני משחקים מהליגה הספרדית

יום ראשון 01 מאי 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 23 - מאלגה - הרקולס - 1 (יחס 1.65)

מאבק בין שתי קבוצות שככל הנראה, אחת מהן תרד ליגה בתום העונה. הרקולס, העולה החדשה מתחת לקו האדום, במקום הלפני אחרון כשהיא אחרי ניצחון 1-0 על לה קורוניה, שהגיע אחרי הפסד בלבאנטה ותיקו מול אספניול. היא תתארח היום אצל מלאגה שבמקום ה-17 בטבלה, כשזו מנצחת בשני המשחקים האחרוני םשלה, 2-1 את סנטאנדר ו-3:0 מול מאיורקה.

 הרקולס חלשה בחוץ.  היא הפסידה ב-12 מתוך 14 משחקי החוץ האחרונים שלה. מלאגה בבית עם שלושה ניצחונות והפסד אחד בחמשת משחקי הבית האחרונים שלה, אני לא רואה סיבה אחרת לסמן כאן חוץ מניצחון ביתי שלה.

משחק מס. 49 - אוסאסונה- ולנסיה - 1 (יחס 2.60)

אוסאסונה במקום ה-18 בטבלה, מעל הקו האדום כשהיא אחרי ארבעה הפסדי ליגה רצופים. היא תארח היום את ולנסיה, השלישית בטבלה, כשבהרכב מלא מול הרכב כביכול משני של ריאל, היא הובסה בבית 6-3 ! זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים. 

אוסאסונה הפסידה בשני משחקי ۔בית האחרונים שלה ולמרות שולנסיה הובסה במשחק האחרון, היא עדיין הבקיעה שלושה שערים מול ריאל והיא רושמת חמישה ניצחונות במהלך שבעת משחקי החוץ האחרונים שלה. ולנסיה, בגדול, אין לה על מה להלחם. היא תסיים ככל הנראה במקום השלישי, אוסאסונה חייבת פה נקודות אחרת היא ۪רד ליגה בקרוב מאוד. אני אלך פה על הפתעה, אני מסמן כאן 1.

 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק