3 המלצות WINNER ליום שבת

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על שלושה משחקים מאיטליה ואנגליה

שבת 30 אפריל 2011
אסף בילגורי

לא מעט משחקים יש היום להימור במשחקי ה-WINNER ליין. כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על שלושה משחקים מאיטליה ואנגליה

 משחק מס. 54 - צ'זנה - אינטר - 2 (יחס 1.70)

ארבעה מחזורים לסיום העונה באיטליה, אינטר במקום השני בפיגור של שמונה נק' אחרי היריבה העירונית שלה, מילאן. אינטר ניצחה במחזור האחרון 2-1 את לאציו אחרי שניצחה את רומא בגביע 1-0 בחוץ. הניצחון בליגה על לאציו הגיע אӗרי הפסד לא נעים, 2-0 מול פארמה, הפסד שככל הנראה אחראי ביחד עם עוד פשלות רבות, לאיבוד האליפות העונה אחרי שהודחה מוקדם מהצפוי גם בליגת האלופות.

אינטר תארח היום את צז'נה שנאבקת על החיים שלה בליגה, כשהיא במקום ה-15 בטבלה, רחוקה רק 2 נק' מלצ'ה ומӔקו האדום. סנטון וקולוצ'י יעדרו מהרכבה של צ'זנה, שניהם מושעים. אצל אינטר מהצד השני יעדר סזאר המושעה וסניידר, קורדובה, סטנקוביץ' וסמואל הפצועים. לדעתי אינטר לא תרחם על צ'זנה, היא עוד מאמינה בעצמה ואני מסמן כאן 2 לניצחון חוץ שלה.

ליגה אנגליתĺ

משחק מס. 45 - בלקבורן - בולטון - 1 (יחס 1.75)

בלקבורן מדורגת במקום ה-16 בטבלה במרחק של נק' אחת בלבד מוויגאן שמתחת לקו האדום. היא בכושר גרוע אחרי שני הפסדים רצופים ואחרי שישה משחקים ללא ניצחון. היא תארח היום את בוۜטון שאחרי שניצחה 2-1 את ארסנל, הובסה לפולהאם 3-0 בחוץ. בולטון במקום השמיני בטבלה, רגועה יותר משאר המשחקים לעונה הזו. בלקבורן תשחק היום ללא גרלה, נלסן ודאן, בולטון תחסר את דייוויס, הולדן וריקטס. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 46 - בלקפול - סטוק - X (יחס 2.85)

בלקפול מדורגת במקום ה-17 בטבלה, מקום אחד מעל הקו האדום עם יחס שערים טיפה טוב יותר מאשר לוויגאן. בלקפול חלשה מאוד והיא אחרי ארבעה הפסדים במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה. היא תשחק היום ללא כריס בשאם וללא קארני כאשר סטוק מהצד השני במקום העשירי בטבלה, רחוקה 8 נק' מהקו האדום כשהיא אחרי שני ניצחונות בשלושת המשחקים האחרונים שלה, 5-0 על בולטון בגביע ו-3:0 על וולבס במחזור האחרון. למרות שסטוק צריכה פחות את הנקודות, אני לא מאמין שהיא תפסיד כאן. אני מסמן כאן X, עם אפשרות לא רעה לניצחון של ۡטוק. 

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק