מחלקה לתפארת מדינת ישראל

מחלקת הנוער של הפועל באר שבע זכתה השבוע לשמחה כפולה, כאשר העפילה לגמר גביע המדינה והבטיחה את חזרתה לליגה הלאומית. האחראים להצלחה - ניסו אביטן, ליאור שלגי, השחקנים וכמובן אלונה ברקת

שבת 30 אפריל 2011
שלמה חסיד

כבר שנים חולמים אוהדי הפועל באר שבע על קבוצה המורכבת משחקני הבית של מועדון. אלונה ברקת, הבעלים של הפועל באר-שבע, השקיעה בקבוצת הנוער ועכשיו היӐ החלה לקצור את הפירות עם קבוצה לתפארת מדינת ישראל.

קבוצת הנוער של הפועל באר-שבע העפילה בסוף השבוע שעבר לליגה הלאומית לנוער, ובאמצע השבוע העפילה לגמר גביע המדינה שייערך ביום שלישי הקרוב בנס ציונה, שם תפגוש את מכבי ת"א, הנחשבת לקבוצה הטובה̠ביותר בארץ.

כעת יוכלו האדומים האדומים מבאר שבע להנות כבר מהשנים הקרובות בשחקני בית לתפארת, כמו בימים הטובים של תחילת שנות השבעים, כשאביטן, נומה, רפי אליהו וחבריהם היו הקבוצה הטובה בארץ, והמשותף שכולם היו תושבי העיר.

ניסו ېביטן, המאמן הגאה של קבוצת הנוער אמר: "בסך הכל אין לנו מה להתלונן כי אנחנו עושים את מה שאנחנו אוהבים. אנחנו עובדים קשה ומגיע כל הכבוד לשחקנים על ההישגים האחרונים".

ליאור שלגי, מנהל מחלקת הנוער הוסיף לדברי המӐמן: "אנחנו נהנים מכל רגע בתפקיד. עבודה עם נוער זו שליחות והמטרה היא שלנו היא כמובן ספורטיבית וחינוכית. כיף לעבוד במקום שנותן לך סיפוק אדיר, אתה אחראי על לגדל שחקנים טובים ואנשים טובים ואנחנו שמחים על ההזדמנות".

כאמור, ביום שלישי תתמודד הקבוצה בגמר גביע המדינה מול מכבי ת"א (17:00, נס ציונה). אחרי שהפועל באר שבע גברה בחצי הגמר באמצע השבוע 3:2 על מכבי פתח תקווה, אל תתפלאו אם האדומים יפתיעו גם את האלופה הנכנסת.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק