חשש: אוואט גמר את העונה

דודו אוואך, שנפצע ביום ראשון בערב במהלך של מאיורקה מול סנטאנדר, סובל מכאבים עזים בכתף והחשש הוא כי אוואט ייעדר ממשחק הנבחרת בחודש יוני מול לטביה. גם אליניב ברדה בספק

יום שני 02 מאי 2011
מערכת TELESPORT

לואיס פרננדס וטל בנין עוברים קמפיין לא קל במוקדמות אליפות אירופה 2012, אבל לא כך הם חשבו שהם יגיעו למשחק הקריטי מול לטביה שייערך בחודש הבא. 

הבוקר (שני) דווח בספרד כי שוער נבחרת ישראל ומאיורקה, דודו אוואט, ככל הנראה סיים את העונה וכתוצאה מכך, אם הבדיקה אכן תאשר את ההערכות, יחמיץ גם את משחק הנבחרת מול לטביה. אוואט נפצע אמש במהלך משחק ההפסד של קבוצתו לראסינג סנטאנדר, 0:2. 

הפציעה נגרמה כתוצאה מהתנגשות של דודו אוואט בקורת השער. באבחון הראשוני שנערך לשוער נראה כי ישנו שבר באחת מעצמות הכתף, אולם רק במהלך היום יעבור השוער צילום שיקבע סופית את חומרת הפגיעה.

בנוסף לבעיה שעלולה להיווצר בין הקורות, גם אליניב ברדה נפצע אמש במהלך הניצחון של גנט 2:0 מול לוקרן. ברדה מתח את השריר לקראת סיום המשחק, לאחר שהחמיץ פנדל בדקה ה-85. עוד לפני שריקת הסיום החלוץ הוחלף, כשעוד היום הוא צפוי לעӨוך בדיקה שתקבע את חומרת פציעתו. קיים חשש כי ברדה ישוב לשחק רק בעונה הבאה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק