2 המלצות WINNER NBA

NBA: הלייקרס יארחו את דאלאס בפתיחת חצי הגמר השני במזרח, שיקגו תפגוש את אטלנטה בפתיחת חצי הגמר השני במערב. עוד לילה דרמטי בליגה הטובה בעולם

יום שני 02 מאי 2011
שלמה חסיד

לראשונה מזה 23 שנה, לוס אנג'לס לייקרס ודאלאס שוב נפגשות לסדרת פלייאוף, שתחל הלילה בסטייפל סנטר. הלייקרס הזיעו כהוגן לפני שגברו על ניו אורלינס בסיבוב הראשון,̠אבל הלילה מצפה להם משימה הרבה יותר קשה מול קבוצה שיודעת לשחק על החולשות שלהם.

בלייקרס חוששים שפציעתו הישנה של קובי בראיינט בקרסול השמאלי תגביל את יכולתו, למרות שהוא עצמו טוען כי הוא כשיר לחלוטין. לדאלאס המידע הזה קריטי משום שבליגה הרגילה הוכח שאין̠להם שחקן שמסוגל לבלום את בראיינט. מאמן דאלאס ריק קרליל אמר כי המשימה הזו תיפול על כתפיו של שון מריון, השאלה היא כיצד הא יתפקד מול הקלע הבולט של הלייקרס.

שתי הקבוצות סיימו את הליגה הרגילה עם 57 ניצחונות, ועימות מסקרן צפוי בין שני הסנטרים, אנדרӕ ביינום מהלייקרס וטייסון צ'נדלר מדאלאס, שנחשבים לחברים קרובים מחוץ למגרש, ואף הרבו במחמאות זה על זה לפני המשחק.

  משחק מסםר 82: לוס אנג'לס לייקרס - דאלאס מאבריקס (7+). ההימור: 1

בחצי Ӕגמר של החוף המזרחי תפגוש שיקגו בולס את אטלנטה, שהדיחה את אורלנדו בסיבוב הראשון אחרי שישה משחקים. הבולס ניצחה את אידיאנה בחמישה משחקים בסיבוב הראשון. הגארד של אטלנטה קירק היינריך יחמיץ את הסדרה, אבל דרק רוז וחבריו משיקגו ממש לא מזלזלים ביריבה.

קרלוӡ בוזר, שסבל מפציעה במשחק החמישי מול אינדיאנה, חוזר הלילה לשחק בשיקגו, שכוכבה דרק רוז חושש מהעימות עם אל הורפורד שעשה לו חיים קשים בליגה הרגילה. שיקגו סיימה את הליגה הרגילה במאזן הטוב ביותר עם 62 ניצחונות, אבל הסדרה מול אינדיאנה לא היתה קלה בסיבוב הראשון, ߛשהפייסרס עשו דאבל טים על דרק רוז ושיבשו את המשחק של הבולס. כעת שיקגו מגיעה לרגע האמת וחובת ההוכחה עליה.

משחק מספר 80: שיקגו בולס - אטלנטה הוקס (9+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES.

&ɮbsp;

תגובות

טלספורט בפייסבוק