רוצים#לנצח את יונייטד

בקאמפ נואו חגגו את העלייה לגמר ליגת האלופות והעלו את רף הציפיות. גווארדיולה: "המטרה לזכות בגביע". איקר קסיאס על השער של היגוואין שנפסל: "זו הייתה עוד החלטה שהלכה נגדנו"

יום רביעי 04 מאי 2011
שלמה חסיד

 ברצלונה חגגה את העליה לגמר ליגת האלופות שיערך בסוף החודש בוומבלי מול מנצ'סטר יונייטד אחרי תיקו 1:1 מול ריאל מדריד.

המאמן פפ גווארדיולה, אמר: "המטרה שלנו היא לזכות בגביע. אני בטוח שמנצ'סטר יונייטד תשחק בגמר. יונייטד קבוצה בלי חסרונות והולך להיות מאוד קשה, אבל אני מאמין בשחקנים שלי. אני בטוח שיהיה גמר קלאסי, ובטוח שיש לנו סיכוי טוב לזכות בגביע".

אנדרס אינייסטה היה מרוצה כהרגלוĺ "הגמר יהיה שקול. מנצ'סטר יונייטד וברצלונה הן שתי הקבוצות הכי טובות באירופה והגיעו לגמר בצדק. מי שתצא ראשונה מהלחץ תנצח. השנה היינו טובים יותר מריאל מדריד, ניצחנו אותם ברגעי האמת וזה אושר עילאי".

שוער ריאל, איקר קסיאס, נשאל אחרי המשחק על השער של היגוואין שנפסל ואמר: "זו הייתה עוד החלטה שהלכה נגדנו, כמו תמיד. אנחנו לא הולכים להתלונן יותר כי זה יכול לפגוע בנו. אם היינו מסיימים בבית ב-0:0, היינו בגמר. הוכחנו שכשהיינו 11 מול 11 המצב שלנו היה טוב".

מרסלו, שכבש את שער השיוויון לריאל סיכם: "לצערי, הגענו בלי יותר מדי סיכוי לגומלין, אחרי שקופחנו במשחק הראשון. המשחק הערב היה שקול ונעשה את המיטב לסיים את העונה הזאת בצורה יפה".

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק