שיקגו ולייקרס חייבות ניצחון

המלצות WINNER NBA: משחק מס' 2 בחצי גםר ה- NBA: שיקגו תארח את אטלנטה, הלייקרס את דאלאס. הפסד של שיקגו או הלייקרס יקרב אותן לסוף העונה

יום רביעי 04 מאי 2011
שלמה חסיד
 בשל ההפסדים המפתיעים שנחלו בביתן במשחק הפתיחה של חצי הגמר, האߜופה לוס אנג'לס לייקרס ושיקגו בולס חייבות הלילה ניצחון כדי לא להסתבך.

דרק רוז כוכב שיקגו,  החלים מהפציעה בכתף שפקדה אותו בשניות האחרונות של ההפסד 95-103 במשחק מס' 1 של חצי הגמר. רוז קלע 24 נק' במשחק, אבל כוכב אטלנטה, ג'ו ג'ונסון, שקלע 34 נק' במשחק הניצחון של קבוצתו, יודע שניצחון הלילה יעשה 0-2 כשהסדרה עוברת לאטלנטה. רוז אמר לקראת המשחק: "אם לא ננצח הלילה, כנראה שלא מגיע לנו להמשיך הלאה בפלייאוף".

משחק מספר 44: שיקגו בולס - אטלנטה הוקס (9+). ההימור: ı

במשחק לא פחות מעניין תארח לוס אנג'לס לייקרס את דאלאס, ביתרון 0-1 לקבוצה של דירק נוביצקי. הקאמבק המדהים שביצעה דאלאס בדרך לניצחון 94-96 במשחק הראשון ביום שני מעמיד את בראיינט וחבריו עם הגב לקיר. 

נוביצקי קלע 11Ġנק' ברבע האחרון ביום שני, כולל 4 נק' ב-40 השניות האחרונות. בראיינט קלע 21 נק' מה-36 שלו במחצית השניה, אבל לא הצליח לעצור את נוביצקי שאמר: "זה לא דו קרב בייני לבין קובי. המטרה הלילה לנצח ולהגדיל את הפער בסדרה".

משחק מספרĠ53: לוס אנג'לס לייקרס - דאלאס מאבריקס (7+). ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק