2 המלצות WINNER ליום חמישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים: משחק מהۜיגה המחוזית באנגליה ומשחק מהגביע הדני

יום חמישי 05 מאי 2011
שלמה חסיד

 משחק מס. 58 - אסביירג - מידטיילנד - X (יחס 2.60)

גביע דני: הפתעה ענקית  הייתה במשחק הראשון כאשר אסביירג, הקבוצה החלשה בליגה, מדורגת במקום האחרון בטבלה, ניצחה את מידטיילנד שמדורגת במקום הרביעי, 2-1 ועוד בחוץ. 

אחרי הניצחון הגדול, הפסידה אסביירג לאודנסה 1-0 בליגה בעוד שמידטיילנד הפסידה במשחק נוסף, 2-0 מול אלבורג החלשה. משהו לא טוב עובר על מידטיילנד שבנוסף לכך הפסידה בחמישה משחקים מתוך ששת משחקי החוץ האחרונים שלה בעוד שאסביירג בבית עם ארבעה הפסדים בששת המשחקים האחרונים. 

משחק מס. 72 - רקסהאם - לוטון - 1 (יחס 2.20)

העונה הסדירה בליגה המחזוית באנגליה הסתۙימה, ורקסהאם ולוטון נאבקות על כרטיס בודד שיעלה אחת מהן, או אחת מהמשחק המקביל, לליגה הרביעית באנגליה. את העונה הסדירה סיימה רקסהאם במקום הרביעי בטבלה עם 81 נק' כאשר לוטון סיימה במקום השלישי, עם שלוש נק' יותר ממנה. 

השתיים למעשה שיחקו זו מӕל זו במחזור האחרון, שלא קבע לאף אחת מהן כלום, והן נפרדו בתוצאת תיקו 1:1 כשרקסהאם הוליכה 1-0 ולוטון השוותה בפנדל בדקה ה-88. בסיבוב הראשון ניצחה רקסהאם בתוצאה 1:0. 

מאזן הבית של רקסהאם העונה עומד על 13 ניצחונות, שבע תוצאות תיקו ושלושה הפסדۙם בלבד. לוטון השיגה בחוץ תשעה ניצחונות, שמונה תוצאות תיקו ושישה הפסדים. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק