אבידור, סטרול וסידיבה לא בסגל

מכבי תל אביב השלימה ההכנות למשחק מול מכבי חיפה בצל היעדרותם של הפצועים. שחקן בכיר: "ננצח את חיפה ובדרבי, אנחנו הטובים בארץ&qŵot;. לראשונה מאז הפציעה: ברק יצחקי בסגל מכבי ת"א

יום שישי 06 מאי 2011

  מכבי תל אביב השלימה את הכנותיה למשחק המרכזי מחר בבלומפילד ב-21:00 בו תתמודד מול המוליכה מכבי חיפה, כשניצחון של מכבי תל אביב עשוי להעלות לראש הטבלה את יריבתה העירונית הפועל תל אביב ולתת לה יתרון בדרך לאליפות, אם הפועל תל אביב תנצח את מכבי נתניה.

 במכבי תל אביב לא התאמנו היום השחקנים הפצועים אבי סטרול ג'יבריל סידיבה ויובל אבידור. כל השלושה לא ישחקו מחר מול מכבי חיפה והקבוצה תנסה להסתדר בלעדיהם.

 שחקן בכיר במכבי אמר היום ל-TELESPORT: "ננצח מחר את מכבי חיפה ובשבוע הבא את הפועל תל אביב. כיום אנחנו הקבוצה הכי טובה בארץ ונוכיח את זה במגרש".

לראשונה̠מאז הפציעה, ברק  יצחקי יהיה בסגל מכבי ת"א, אך נראה שלא ישחק.

מסיבת העיתונאים השבועית, אתמול, של מאמן מכבי תל אביב, מוטי איווניר, עמדה בסימן השמועות כאילו מכבי תל אביב תיתן את המשחק בשבת למכבי חיפה כדי למנוע מהפועל תל אביב לזכות שוב באליפות.

מוטי איווניר אמר בכעס: "המטרה שלנו היא חד משמעית לנצח את מכבי חיפה ובשבוע הבא לנצח את הפועל תל אביב בדרבי. אנחנו מקצוענים וזו בושה לחשוב שניתן את המשחק,  בושה לחשוב שנפתח רגליים. זה לא בלקסיקון שלנە. רוצים ניצחון".

איווניר הוסיף:"בשבועות האחרונים הקבוצה בקו עליה. עוד לא הבטחנו את הכרטיס לליגת האלופות  וניצחון יהיה צעד חשוב בכיוון הנכון". 

תגובות

7

טלספורט בפייסבוק