יודעים איך לעצור את סופו

מאמן פנאתינייקוס, זליקו אובראדוביץ', החל בלוחמה פסיכולוגית במסיבת העיתונאים. בלאט ענה לו: "סופו הוא האיש שלנו, לא היינו פה בלעדיו". אידסון: "נשחק בשביל פרקינס"

שבת 07 מאי 2011
ארז דיקפלד

  מסיבת העיתונאים הרשמית לפני גמר היורוליג מחר הפכה לזירת מלחמה פסיכולוגית בין מאמני שתי הקבוצות, מכבי תל אביב ופנאתינייקוס, דיוויד בלאט וזליקו אובראדוביץ'.

 אובראדוביץ', שועל קרבות ותיק במיוחד, נראה מחויך: "אנחנו יודעים איך לעצור את סופו ונעשה את זה. אנחנו הקבוצה הכי טובה באירופה. אנחנו מרגישים מצוין לפני הגמר, זה תלוי בנו. אם נשחק את הכדורסל הטוב שלנו ננצח. אנחנו מכבדים את מכבי אבל הגענו לגמר מוכנים ובאנו לקחת את הגביע".

מנגד דיוויד בלאט, ענה: "סופו הוא האיש שלנו. הוא נותן עונה מצויינת ולמדנו איך לחיות עם מצבי הרוח שלו. לא היינו פה בלעדיו ואנחנו סומכים עליו במאה אחוז. אנחנו משחקים בשביל הקהל שלנו ובשביל כל המדינה. Ӑוברדוביץ' מאמן טוב ממני, אבל מחר אין פייבוריטית והכול יכול להיות".

"פאו מנוסה מאוד, צוות האימון שלהם מצוין ויש להם איכויות רבות", ניתח בלאט. "כל הדברים האלה הביאו אותם להישגים רבים. אין לנו אולי הרבה שחקנים שרצים יחד כל כך הרבה שנים כמו להם, אבל אנחנו גדלנו תוך כדי העונה. התפתחנו והגענו לכושר טוב ברגעים החשובים. שרדנו את פציעת פרקינס, אחד השחקנים החשובים ביותר שלנו, והגענו לגמר".

"מגיעות לשחקנים שלי כל המחמאות על עקביות, קבלת שיטת המשחק שלנו ומה שעשו בדרךȠלגמר", הוסיף המאמן. "הכל יכול לקרות בגמר בין מכבי ופאו, אני בטוח שיהיה משחק נהדר ואני מקווה שאיהנה ממנו. דיברתי עם עוזרי המאמנים בליגה ולא ראיתי וידאו של פאו כי צפיתי בהם מול סיינה. אני אהיה מוכן".

צ'אק אידסון היה נۦיג שחקני מכבי: "שיחקנו אתמול גם בשביל חברנו הפצוע דורון פרקינס. היו שאמרו  שאני לא מגיע למשחקים גדולים ועניתי לכולם אתמול. אם ננצח מחר אולי יתחילו לקרוא לי שחקן של מעמדים גדולים. עשינו עונה חלומית, עכשיו רוצים את הגביע".

צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק