2 המלצות WINNER ליום ראשון

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שני משחקים מהליגה הפורטוגלית והגביע ההולנדי

יום ראשון 08 מאי 2011
מערכת TELͅSPORT

לא מעט משחקיӝ יש היום להימור במשחקי ה-WINNER ליין.  כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על שני משחקים מהליגה הפורטוגלית והגביע ההולנדי.

 משחק מס. 42 - טוונטה - אייקאס - 2 (יחס 2.30)

גמר הגביע ההולנדי יערך ברוטרדהאם ויפגיש את טוונטה שבליגה מדורגת במקום הראשון בטבלה, ממש קרובה לאליפות, והיא תארח את אייאקס, שמדורגת במקום השני במרחק של נקודה אחת בלבד ממנה בליגה.

 טוונטה בכושר טוב אחרי שני ניצחונות רצופים. היא הדיחה בגביע̠את ויטסה בשמינית הגמר, את אינדהובן ברבע הגמר ואת אוטרכט בקושי בחצי הגמר. אייאקס  עשתה זאת מול אלקמאר בשמינית, ברדה ברבע, וואלביק בחצי הגמר כשבכל המשחקים היא מבקיעה לא מעט שערים.

 אייאקס בכושר אדיר עם חמישה ניצחונות רצופים לעומת טוונӘה שניצחה בשני המשחקים האחרונים שלה, זאת אחרי שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו. העונה הן נפגשו פעמיים. בליגה זה נגמר 2-2 בטוונטה כשבסופק קאפ ניצחה טוונטה 1-0. הולך להיות משחק טוב, אולי גם לא מעט שערים כמו במשחקים האחרונים של השתיים. אני בכל מקרה, הולך פה עם אייߐקס שנמצאת בכושר טוב בהרבה מזה של טוונטה.

משחק מס. 55 - ריו אווה - בנפיקה ליסבון - X (יחס 2.80)

הליגה הפורטוגלית. אם כבר דיברנו על גמר הליגה האירופית, אז יש לנו את בנפיקה, שבליגה היא במקום השני בפיגור של 21 נק' אחרי פורטו өכבר זכתה באליפות. היא מגיעה למשחק היום אחרי שהפסידה 1-0 בבראגה, זאת אחרי שניצחה אותה במשחק הראשון 2-1 בחוץ. 

בנפיקה ניצחה בשני משחקים ומסיימת בתיקו לפני ההפסד בבראגה. היא תתארח היום אצל ריו אווה שמדורגת במקום השישי בטבלה.

&nŢsp;ריו רוצה להגיע לליגה האירופית בתום העונה ולשם כך היא צריכה להמשיך בכושר שלה ולעבור גם את המשחק היום. ריו מסיימת בתיקו מאכזב 1-1 מול ביירה מאר במחזור האחרון, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים, בינהם 6-1 בחוץ על פאקו פאריירה. הולך להיות משחק מעניין, ההימור өלי, בנפיקה תוריד הילוך במשחק הזה, ריו אווה תחלץ כאן תיקו. 

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק